DIZAINA PAKLĀJI – UZRUNĀJOŠS AKCENTS KATRĀ UZŅĒMUMĀ

Rūpes par tīru un patīkamu vidi uzņēmumā nereti tiek uzticētas profesionāļiem. Mūsdienās izvēles iespējas ir plašas – ne vien uzkopšanas pakalpojumi, bet arī, piemēram, paklāju noma un cita veida pakalpojumi. Viens no novērtētākiem paklāju nomas servisiem Latvijā ir Berendsen.lv, kas saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes maināmos paklājus, higiēnas preces , kā arī  dažādus citus pakalpojumus.

Berendsen.lv atrodams viss nepieciešamais  uzņēmuma labiekārtošanai un tēla spodrināšanai. Piemēram, kvalitatīvs gumijas skreiperis, novietots pie durvīm, ļaus rūpēties par tīru darba vidi, jo aiztur netīrumu ienešanu iekštelpās. Gumijas skreiperis ir ļoti praktisks – tas savāc smiltis, sniegu, granti un citus netīrumus pirms ienākšanas telpās. Turklāt Berendsen.lv gumijas skreiperis lieliski noderēs dažādās telpās – gan iekštelpās, gan arī ārpus tām. Pateicoties materiālam, gumijas paklājs labi kalpos dažādos laika apstākļos – arī ziemā.

Piedāvājumu apskati šeit- http://www.berendsen.lv/gumijas-paklaji

Berendsen.lv piedāvājumā ir arī dizaina paklāji, kas jebkurai telpai piešķirs īpašu akcentu. Izvēlei ne vien dažādu krāsu un stilu dizaina paklāji, bet arī iespēja veikt individuālu pasūtījumu un iegūt, piemēram, paklāju ar uzņēmuma logo vai kādu īpašu uzraksti. Jāpiemin, dizaina paklāji ir arī praktiski – tie ļaus telpas uzturēt teicamā kārtībā.

Turklāt gumijas paklājs un dizaina paklāji nebūt nav vienīgie piedāvātie paklāji Rīgā, piedāvājumā arī citi preces, piemēram, sarkanais paklājs un kokvilnas paklāji. Ja izvēlēsies Berendsen.lv pakalpojumus, vari rēķināties ar pilnu servisu – izvēlētie paklāji Rīgā tiks piegādāti, regulāri apmainīti un uzkopti. Klientu ērtībām uzņēmuma pārstāvji darbojas dažādās Latvijas pilsētās, tātad pieejami ne vien paklāji Rīgā, bet arī citur Latvijā. Lieliski paklāji Rīgā un citviet Latvijā – Tavām ērtībām un komfortam!

MODERNAS HIGIĒNAS PRECES – BERENDSEN.LV

Katru tualetes telpu var padarīt vēl ērtāku un pievilcīgāku,  izmantojot Berendsen.lv higiēnas preces. Šajā produktu klāstā ir putu ziepju dozators, speciālā atkritumu urna sieviešu higiēnas izstrādājumiem, šķidrais atkaļķošanas līdzeklis, tualetes papīra turētājs, atkritumu tvertnes, gaisa atsvaidzinātājs , kā arī vēl citas higiēnas preces. Berendsen.lv higiēnas preces iespējams izvēlēties desmit gaumīgos toņos, bet vēl svarīgāk – visiem produktiem ir antibakteriāla virsma. Higiēnas preces, to noma un apkalpošanas serviss tiek nodrošināts Rīgā, Ādažos, Carnikavā, Ikšķilē, Inčukalnā, Jelgavā, Jūrmalā, Ķekavā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Salaspilī, Saulkrastos, Siguldā, Vangažos.

Berendsen.lv – paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Vienalga vai vajadzīgs gumijas paklājs, dizaina paklāji vai kāds cits variants, Berendsen.lv būs lieliska izvēle! Papildus paklāju nomai un servisam tiek piedāvātas arī higiēnas preces un īstenoti dažādi citi pakalpojumi.