Vajadzīgs aizdevums? Iepazīsties ar noteikumiem tā saņemšanai

Situācijās, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu risinājumu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu dažādos gadījumos, ja vien izvērtēsi visus riskus un ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Jāņem vērā – lai saņemtu kredītu, jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāpatur prātā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tavam vecumam jābūt atbilstošam aizdevēja nosacījumiem

Meklējot piemērotāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis noteikums tiek realizēts, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā no 20 gadiem.

Vairāk informācijas- https://www.viasms.lv/lv/blogs/paterina-kredits-latvija

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Kredīta noformēšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi izsniegts netiek.

Vai ātrie aizdevumi jeb patēriņa kredīti ir izdevīgi?

Ņemot vērā daudzveidīgo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji veido dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez piemērotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāpatur arī prātā, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet labs variants, jāatceras, ka tas tik un tā ir jāatmaksā. Turklāt – līgumā noteiktajā termiņā. Krediti bez procentiem pārvēršas maksas aizdevumā pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek atdots laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš, kas arī ir maksas pakalpojums.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Vēlies aizņemties izdevīgi? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, noderīgs ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noder, ja ir vēlme noformēt ilgtermiņa aizdevumu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots pie ikviena kredīta noformēšanas.

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem , kā arī kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecinātspar savu maksātspēju.