Aizdevumi ir dažādu aizdevēju piedāvājumā

Dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tādēļ izveidots mūsdienīgs risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažās minūtēs.

Lai arī aizdevumi ir dažādu aizdevēju piedāvājumā, ikviens grib aizņemties izdevīgi un droši. Savas plānus vari īstenot aizņemoties no ViaSMS – tas ir viens no novērtētākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Kompānija nodrošina īpašas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, turklāt tiek piedāvāti dažāda apmēra aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajās situācijās.

NAUDAS AIZDEVUMI LIELIEM UN MAZIEM DZĪVES PLĀNIEM

Ja mazliet pietrūkst līdz algai, teicama iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāatceras gan, ka , aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Vairāk lasi- http://bauskasdzive.diena.lv/reklamraksti/kredits-bez-kilas-lidz-500-eiro-106319!

Vēl viens kredīta veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Atmaksas termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ērti un vienkārši, bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī pie ViaSMS pieejams kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir laba iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne vien izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību lieki neriskējot.

KĀ PIETEIKTIES AIZDEVUMAM?

Aizdevumi pie ViaSMS noformējami ļoti ērti – mājaslapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu “Saņemt aizdevumu!” un seko norādēm. Ja ViaSMS aizdevumi tiek pieteikti pirmo reizi, Tev  jāreģistrējas. Lai būtu pieejams naudas aizdevums, jāatbilst tikai dažām prasībām – jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem. Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi SMS ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē ViaSMS mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrēšanos pirmajam kredītam, Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz aizdevēja kontu. Tā aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinās Tavu bankas kontu. Atceries, ka reģistrācijas maksu EUR 0.01 apmērā Tev ir jāsedz tikai vienreiz – reģistrējoties. Lai kredītu noformētu atkārtoti, jāpiesakās no sava klienta profila aizdevēja mājaslapā vai arī jānosūta īsziņa ar nepieciešamo naudas summu.

ViaSMS aizdevumi var palīdzēt, kad vien tas vajadzīgs, taču jāatceras, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atmaksāts iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, tiks pārskaitīta aptuveni 15 minūtēs. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas darbības.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē kredīta vajadzību un savas iespējas to atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *