AIZDEVUMS LĪDZ ALGAI VAI NAUDAS KREDĪTS LIELĀKIEM DZĪVES PLĀNIEM

Ņemot vērā, ka ātrie kredīti ir vienkārši noformējami, pieprasījums pēc tiem tikai pieaug. To zina arī ātro kredītu devēji, piedāvājot arvien jaunas iespējas, kā aizņemties.

Tiem, kas iecerējuši aizņemties pirmo reizi, aktuāls būs jautājums par atbilstošākā aizdevēja izvēli. Izvērtējot aizdevējus, jāņem vērā vairāki kritēriji, piemēram, maksimālā aizdevuma summa, vecuma ierobežojums, procentu likmes, termiņš, kā arī dažādas citas nianses. Lai arī šobrīd ātrie kredīti pieejami pie liela skaita aizdevēju, būtiski izvērtēt visas nianses, ņemot vērā arī to, ka vispiemērotākā izvēle būs uzticams, daudzu novērtēts aizdevējs.

Ja arī tu vēlies atrast uzticamu aizdevēju, pie kura noformējams izdevīgs ātrais kredīts, tad izvēlies Viasms. Šis aizdevējs piedāvā ne tikai dažāda apmēra summas, bet arī izdevīgus noteikumus kredīta saņemšanai.

Saprotot, ka vajadzības ir dažādas, Viasms nodrošina vairākus aizdevumu veidus. Populārākais no tiem ir aizdevums bez ķīlas līdz algai. Šis aizdevums lieliski piemērots brīžos, kad radušies neparedzēti tēriņi, bet līdz algai vēl jāgaida. Šis kredīts tiek piešķirts uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā aizdevuma summa, aizņemoties pirmo reizi – EUR 200.

Tiem, kam patīk izmantot vēl modernākas ekstras, patiks fakts, ka pie Viasms pieejams arī sms kredīts. Šis aizdevums noformējams, nosūtot tikai vienu īsziņu. Jāatceras tikai, ka šis pakalpojums pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes.

Naudas aizdevumi pie Viasms pieejami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet kredīta pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, Viasms strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Lieliska ziņa gaida arī tos, kas aizņemas pirmo reizi – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir laba iespēja saņemt sev nepieciešamo naudas summu un nepārmaksāt!

Kā zināms, īstermiņa aizdevumi nav vienīgā Viasms nodrošinātā iespēja. Noformējams arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts uz termiņu no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Maksimālā pieejamā šāda kredīta summa ir EUR 1500.

Kā redzams, ātrie kredīti internetā būs labs risinājums dažādās situācijās, taču būtiski ņemt vērā, ka tas ir svarīgs solis, kurš prasa atbildību. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu Viasms aizdevumam, sīkāku informāciju atradīsi mājas lapā viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties savam aizdevumam.