Ātrie kredīti ir paredzēti tikai īslaicīgu naudas jautājumu risināšanai.

 

credit24

Naudas kredīti: kāds paveids būs atbilstošs kādām vajadzībām?

Šobrīd cilvēkiem ir pieejami visdažādākie finansu rīki – gan kredītlīnija un SMS kredīts, gan dažādi naudas kredīti. Kā zināt to, kurš kurā brīdī ir atbilstošs – sms kredīts vai citi kredīti ikdienas patēriņa vajadzībām? Lūk, daži padomi, kuri dos iespēju vieglāk izprast kredītu jomā.

Kādam situācijai kredīti paredzēti?

Lai saprastu, tieši kādi naudas kredīti būs atbilstošākie Jūsu situācijām, ir jādefinē, vai aizdevums vajadzīgs noteiktas lietas nopirkšanai vai tikai neparedzētiem patēriņa izdevumiem. Ir atrodami gan naudas kredīti konkrētu preču, mājvietas vai mašīnas iegādei, gan arī naudas kredīti patēriņam. Par patēriņa vajadzībām aizņemto naudu kredītdevējam nebūs jādod atskaite, tāpat arī nav vajadzīgs neko ieķīlāt.

Tiešsaistē ir pieejami dažādu veidu kredīti

Šobrīd dažāda veida kredīti ir atrodami arī tiešsaistē – attālināti var veikt pieteikumu gan auto aizdevumiem, gan lielāka apjoma naudas aizdevumiem vai ātrajiem kredītiem. Populārs pakalpojums ir arī ātrie kredīti, ko dod ar mazu atmaksas termiņu. Šādi kredīti ir paredzēti tikai īslaicīgu naudas jautājumu risināšanai un izsniegtās naudas summas ir mērāmas vien dažos simtos.

Kredītlīnija būs noderīga drošībai

Tiešsaistē tagad jau tiek piedāvāta arī kredītlīnija neprognozējamām ikdienas nepieciešamībām. Finanšu nozarē kredītlīnija nebūt nav nekas jauns – uz kredītlīnijas idejas strādā kredītkartes. Pamatā kredītlīnija nodrošina, ka pēc personas datu pārbaudīšanas cilvēkam tiek noteikts precīzs limits, kurā jebkurā brīdī būs pieejams kredīts jeb kredītlīnija. Tomēr maksāt ir nepieciešams tikai par tādu naudas apjomu, kurā kredītlīnija katru mēnesi būs izmantota.

Pakalpojums klientu parocībai – SMS kredīts

SMS kredīts būs gluži identisks aizdevums kā jebkuri īstermiņa kredīti, bet kredītam var pieteikties ar sms starpniecību. SMS kredīts parasti ir pieejams cilvēkiem, kuri jau reiz aizņēmušies un kredītu atmaksājuši. SMS kredīts strādā līdzīgi kā īstermiņa kredīti internetā – iespējams aizņemties mazas summas uz neilgu periodu. Galvenā atšķirība – lai veiktu kredīta pieprasījumu, nav nepieciešams iet tiešsaistē un SMS kredīts būs saņemums no jebkuras vietas. Lai arī kādā formātā un pie kura aizdevēja plānots, ka tiks ņemts kredīts vai pieprasīta kredītlīnija, pirms kredīta ņemšanas vienmēr novērtējiet savas spējas aizdevumu atmaksāt!