Ātrie kredīti var kļūt par labu atbildi finansiālās grūtībās.

ātrais kredīts

Ātrie kredīti visām prasībām

Neparedzēti izdevumi ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Tādās situācijās viens no variantiem var būt ātrie kredīti. Ātrie kredīti ir iecienīts un salīdzinoši ātrs veids, kā aizņemties vajadzīgo naudas summu uz vēlamo termiņu. Turklāt aizdevums pieejams neizejot pat no mājām.

Ātrie kredīti var kļūt par labu atbildi visdažādākajās situācijās – gan tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, ja līdzekļi nepieciešami lielāku ieceru īstenošanai, piemēram, dzīvesvietas remontam. Tomēr jāatceras, ka aizdevums nozīmē atbildību, tādēļ būtiski saprast visus risku faktorus un aizņemties tikai tad, ja tam ir nopietns iemesls.

Ja vēlies aizņemties internetā, saņemams kredīts bez ķīlas, kā arī citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Viss, kas vajadzīgs, lai kredīts bez ķīlas tiktu izsniegts – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, kā arī mobilais tālrunis.

Kādi faktori jāizvērtē, lai aizdevuma noformēšana būtu veiksmīga?

Lai arī aizdevums var šķist ērti noformējams, jāatceras – tas palīdzēs tikai tad, ja tiks noformēts pamatoti.

Pirms saprast par to, vai aizdevums būs piemērotākais risinājums, izvērtē savas iespējas to atmaksāt. Ja plāno noformēt īstermiņa kredītu, ielāgo, ka nereti tas jāatmaksā trīsdesmit dienu laikā. Tas nozīmē, ka tā summai jābūt tādai, ko spēsi bez liekiem sarežģījumiem arī atmaksāt. Taču, ja aizdevums vajadzīgs uz garāku termiņu, izvērtē, vai plānotais ikmēneša maksājums negatīvi neietekmēs Tavu finansiālo stāvokli.

Kuru aizdevumu izvēlēties?

Ātrie kredīti ar salīdzinoši neilgu termiņu

Internets nodrošina vairākas kredīta noformēšanas iespējas. Vispopulārākais ir maza apmēra aizdevums, kas piemērots, ja vajadzīgā naudas summa nav lielāka par dažiem simtiem eiro. Ņemot vērā, ka ātrie kredīti pieejami pie vairākiem aizdevējiem, izsverot variantus, uzmanību ieteicams vērst arī uz citiem kritērijiem.

Aizdevums uz lielāku termiņu

Internetā saņemams arī patēriņa kredīts. Maksimālā summa, ko paredz patēriņa kredīts, var būt pat vairāki tūktstoši eiro, dodot izdevību sasniegt arī vērienīgas ieceres. Patēriņa kredīts paredz, ka tā atdošana notiek ilgākā laika posmā, veicot regulārus maksājumus.

Kredītlimits

Par daudzu novērtētu risinājumu kļuvusi arī kredītlīnija. Tā sniedz iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, izlietojot uzreiz visu summu vai vien daļu no tās.

SMS kredīti

Vairāku kredītdevēju piedāvājumā arī SMS kredīti. Tā ir iespēja izvēlētajam aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas starpniecību. SMS kredīti ļauj vajadzīgo naudas summu saņemt pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Jāņem vērā, ka SMS kredīti paredz tādus pašus noteikumus, kā citi ātrie kredīti.

Īstermiņa ātrie kredīti, patēriņa kredīts un SMS kredīti var kļūt par labu risinājumu , jo paredz dažādas priekšrocības. Tomēr kredīts bez ķīlas sniegs labumu vien tad, ja aizņemsies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju, kā arī iepazīsies ar visiem līguma noteikumiem.