Atrisiniet izaicinājumus finansiālajā jomā- Kredits7.lv

Brīžos, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks Kredits7 veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Tie būvēti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Gudri zināt: ātrais kredīts internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

Ātrie kredīti savu popularitāti ir ieguvuši, ņemot vērā jēdzienu “ātrums”, jo pilnais cikls no reģistrācijas, pieteikuma iesniegšanas un tā izskatīšanas un aizdevuma izsniegšanas, aizņem tikai dažas minūtes. Vērts atcerēties, ka ātrais kredīts Jūsu kontā nonāks ilgākā laikā, jo aizdevējs pārskaitīs naudu uz Jūsu kontu. Līz ar to atkarībā no banku sakritības, ātrais kredīts nonāks Jūsu kontā uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas, bet, ja kredīdevēja bankas konts ir citā bankā, transakcija var aizemt daudz vairāk laika. Aicinām emt vērā, ka pieteikumus pakalpojumam “ātrie kredīti” akceptē visu diennakti un bez brīvdienām, bet lēmumu par naudas piešķiršanu tikai darba laikā. Minētā iemesla dēļ ikviens klients tiek aicināts iesniegt iesniegumu kredīdevēja darba laikā, lai ātrie kredīti internetā nonāktu Jūsu kontā tajā pašā dienā.

Pieteikšanās pakalpojumam „ātrais kredīts”  un tā iegūšana ir praktiska un droša

Pieņemot lēmumu par pieteikuma sagatavošanu pakalpojumam “ātrais kredīts”, vēlams iepazīties ar aizdevuma pamatnosacījumiem, piemēram:

ikmēneša procentu likme;

komisijas naudas lielums;

atmaksas datuma maiņas iespējas;

soda procenti.

Izvēloties pakalpojumu ātrais kredīts, Jums aizdevēja mājaslapā jāveic dažas darbības:

pieteikties nepieciešamajam naudas daudzumam;

reģistrēties, norādot visu nepieciešamo informāciju;

pārskaitīt vienu centu kā reģistrācijas maksu klienta datu precizēšanas nolūkos.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā kopumā, kā arī par Kredits7 sniegto pakalpojumu papildiespējām vai citiem ar aizdevumu jomu saistītiem jautājumiem, izmantojiet kredīspeciālista konsultāciju vai lasiet sīkāk mājaslapas sadaļā “Viss par kredītu”! Ātrie kredīti internetā palīdzēs atrisināt fiannsiālas dabas problēmas, tādēļ izvēlieties tos, bet atbildīgi! Ieskatieties www.kredits7.lv un piesakaties jau tagad!