Baltvilla restorāns- izcila vidusjūras virtuve

Plānojat atpūsties lieliskā vietā netālu tuvu Rīgai? Viesnīca Baltvilla ir Jūsu rīcībā! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties ar ģimeni, draugu lokā, vienatnē.

Viesnīcā ir pieejami konferenču zāles, Baltvilla restorāns, lieliskas pastaigas, skaistumkopšanas pakalpojumi. Mūsu viesnīca piedāvā parūpēties par veselību – rehabilitācijas centrs sniedz tādus pakalpojumus kā fizioterapija, sāls terapija, sporta nodarbības, ergoterapija.

Baltvilla restorāns ļaus Jums jaukā gaisotnē nobaudīt pārsteidzošus, interesantus, gardus ēdienus, kas raksturīgi Vidusjūras virtuvei. Viesnīca Baltvilla ļaus baudīt gan romantisku vakaru, gan atpūtu draugu lokā, gan lietišķas vakariņas, jo Baltvilla restorāns nodrošina daudzveidīgas maltītes un iespējas.

Vairāk par restorānu- https://www.baltvilla.lv/restorans/!

KONFERENČU ZĀLES TIEŠI JŪSU VAJADZĪBĀM!

Ja plānojat sava uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām organizēt darbinieku pasākumu, konferenci vai semināru, viesnīca Baltvilla būs lieliska izvēle. Mūsu konferenču zāles ļauj sarīkot dažāda līmeņa pasākumus ar atšķirīgu dalībnieku daudzumu. Mūsu viesnīcas konferenču zāles apgādātas ar mūsdienu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, video un audio tehniku, tās var pieskaņo dažādiem galdu un krēslu izkārtojumam. Pie mums Jūs sagaida lieliska darba vide, jo visas konferenču zāles ir ar dabisko gaismu, ko nodrošina lieli logi ar skatu uz priežu audzi.

REHABILITĀCIJAS CENTRS – VISS JŪSU VESELĪBAI!

Viesnīca Baltvilla uzņem ne tikai viesus, bet nodrošina dažādus citus noderīgus pakalpojumus, piemēram, šeit darbojas Baltvilla restorāns, konferenču zāles, rehabilitācijas centrs. Rehabilitācijas centrs viesiem nodrošina tādas iespējas kā klasiskā masāža, ūdens terapija, fizioterapija. Ir ļoti svarīgi par bērnu veselību rūpēties jau no mazotnes, tādēļ mūsu viesnīcas rehabilitācijas centrs piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus bērniem – kustību terapiju mazuļiem, jauno vecāku skolu, vingrošanu bērniem.

FIZIOTERAPIJA GAN JUMS, GAN JŪSU BĒRNIEM

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver speciālas tehnoloģijas, ārstniecisko vingrošanu, manuālo terapiju. Fizioterapija noder nepieciešama gan dažādu slimību seku pārvarēšanai, gan veseliem cilvēkiem profilakses nolūkos. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā tūska, kustību traucējumi, locītavu un muskuļu saslimšanas, sāpes. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, teipošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan veselības profilaksei, gan ārstēšanai, gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS ATPŪTAS IESPĒJAS RĪGAS TUVUMĀ

Viesnīca Baltvilla piedāvā lieliskas atpūtas un patīkamas laika pavadīšanas iespējas jebkuram no Jums – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem, gan grupām. Ielūkojieties viesnīcas mājaslapā www.baltvilla.lv un iepazīstieties ar informāciju par visiem mūsu nodrošinātajiem pakalpojumiem, veselības uzlabošanas un atpūtas iespējām. Izvēlieties augsta līmeņa servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *