BĀRA KRĒSLU NOMA MŪSDIENĪGIEM PASĀKUMIEM

Ikviens, kurš kaut reizi ir rīkojis pasākumu, piemēram, kāzas vai sporta spēles, zina, cik liela nozīme ir katrai detaļai. Sākot no mēbelēm un vajadzīgā inventāra, beidzot ar aktivitātēm un dekoriem. Lai atvieglotu savu ikdienu, izvēlies Akurats.lv pakalpojumus, kur pieejama telšu, galdu, bāra krēslu noma.

DAŽĀDA VEIDA TELTIS, KAS IZTURĒS ARĪ LIETŪ UN VĒJĀ

Diemžēl, laikapstākļus ietkemēt nav iespējams, tādēļ nekad nevar zināt, kad pēkšņi pūtīs drāzmains vējš, kad lietus līs. Ja rīko pasākumu brīvā dabā, padomā par šādiem apstākļiem! Lielisks variants ir teltis, kas no nepatīkamiem laikapstākļiem pasargās ne tikai viesus, bet arī, piemēram, izdales materiālus un skaņas tehniku.

 

Pieredzējušais uzņēmums Akurats.lv piedāvā 11 dažādu izmēru un formu teltis. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās – tieši tā kā Tev ir vajadzīgs.

 

RISINĀJUMS SPORTISKIEM PASĀKUMIEM

Ja svarīgi ir pievērst apkārtējo cilvēku uzmanību, tad noderēs zvaigznes telts. Šo bieži izvēlas tieši sporta spēļu rīkotāji. Šī telts ir pieejama divās krāsās. Dzeltenā un pelēkā krāsa kontrastē un pievērš apkārtējo uzmanību gan sporta pasākumos, gan jebkurās citās svinībās. Zvaigznes telts uzstādīšana aizņems tikai piecpadsmit minūtes, bet tā spēs nosegt 50 kvadrātmetrus lielu platību.

 

BĀRA KRĒSLU NOMA VASARAS KARSTĀKAJAI BALLĪTEI

Rīko pludmales ballīti, kur skanēs patīkama mūzika, visas nakts garumā noritēs karstas dejas? Tad noteikti Tev nepieciešama bāra krēslu noma, jo šādās ballītēs īpašu šiku piešķirs bāra lete un bārmenis, kurš pratīs pagatavot ne vien gardus kokteiļus, bet arī izklaidēs viesus ar aizraujošu šovu, mētājot pudeles un uzburot fantastisku kokteiļu dekoru.

 

Bāra krēslu noma ir izdevīgāks variants nekā šādus krēslus vienam pasākumam iegādāties. Bāra krēslu noma nepieciešama tikai uz divām stundām? Nekādu problēmu! Akurāts.lv šo un citu vajadzīgo aprīkojumu piegādās uz pasākuma norises vietu, kā arī pēc tam to aizvedīs atpakaļ. Tev par to nebūs jāraizējas!

 

VISS NEPIECIEŠAMAIS – PASŪTI INTERNETĀ

Vēlies, lai pasākums patiešām izdotos? Mūsdienīgās ballītēs būs vajadzīga bāra krēslu noma, kā arī galdi ar gaismām, kas radīs patīkamu kluba atmosfēru. Piemērota būs arī piepūšamo mēbeļu īre, kas izskatīsies glauni chill zonā vai pat foto stūrī. Svētki ir jāsvin, tāpēc Akurats.lv parūpēsies, lai to rīkošana Tev sagādātu mazāk raižu. Ienāc uzņēmuma mājaslapā, izpēti piedāvājumu un sazinies ar klientu konsultantiem, kuri ne tikai pieņems Tavu pasūtījumu, bet arī varēs konsultēt par piemērotākajiem telšu un citu inventāru izmēriem.