Cik ātri tiek izsniegts aizdevums?

Neplānotas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos gadījumos kāds ķeras pie iepriekš veidota uzkrājuma, taču, ja tādas iespējas nav, jāmeklē iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums, ko var noformēt internetā. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, ātrais aizdevums ir noformējams salīdzinoši īsā laika posmā – pieteikuma noformēšana notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā, to var veikt no jebkuras vietas Latvijā, kur vien pieejams interneta pieslēgums. Ātrais aizdevums visbiežāk tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, kas nozīmē, ka var iztikt bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem, tādēļ katrs var izvēlēties savām prasībām atbilstošāko risinājumu.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/kreditu-aizdevumi!

NO CIK GADIEM TIEK IZSNIEGTS KREDĪTA AIZDEVUMS?

Viena no svarīgākajām niansēm, ko ņem vērā aizdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadu vecuma. Tātad atrast kredītdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ielūkoties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti populārs, tāpēc tā atrašanai vajadzētu nākties tērēt vairāk laika.

Ik pa laikam dzirdams jautājums – vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav. Tieši šī iemesla dēļ ļoti svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

DIVI AIZDEVUMA VARIANTI KREDĪTŅĒMĒJU ĒRTĪBĀM PIE VIASMS

Kā minēts, šobrīd pieejami dažādi kredīti online, tāpēc ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu. Viens no kredītdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Ņemot vērā, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, kredītdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS dod iespēju aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja nepieciešamā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS dod iespēju aizņemties līdz 700 eiro uz vienu mēnesi. Jāatceras, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Aizņemoties otro reizi, varēsi saņemt jau 500 eiro lielu aizdevumu.

Ja aktuāls lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā trīs mēnešu līdz gada laikā. Svarīgi, ka kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie katra aizdevēja ir savi aizņemšanās nosacījumi – pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Neatkarīgi no tā – nepieciešams īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz lielāku laika posmu, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *