Credit24 uzņēmuma pakalpojumi

imagesCerdit24 ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu privātpersonām. Creit24 ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA “IPF Digital Latvia”, savukārt, šis uzņēmums, pastarpināti, pieder “International Personal Finance”. “International Personal Finance” ir uzņēmums, kurš ir reģistrēts Lielbritānijā un tiek kotēts Londonas Fondu Biržā. Uzņēmums piedāvā divu veidu aizdevumus. Naudas aizdevumu un kredītlīniju. Pieteikties aizdevumam varat jebkurā, diennakts, laikā, bet nauda tiks pārskaitīta laikā no 8:00 līdz 22:00.

Pieteikties aizdevumam var personas vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar pozitīvu kredītu vēsturi, pastāvīgiem ienākumiem, mobilo telefonu, e-pastu un kontu kādā no Latvijas bankām. Aizdevuma apjoms un procenti tiek izvērtēts katram gadījumam atsevišķi. Naudas aizdevums var būt no 50 līdz 3000 eiro uz laiku no 1 līdz 36 mēnešiem. Kredītlīnijā jūs varat izvēlēties savu kredītlimitu no 250 līdz 3000 eiro ar atmaksas periodu no 1 līdz 24 mēnešiem. Summas tiek izvērtētas individuāli. Atkarībā, no jūsu finanšu stāvokļa un iepriekšējām saistībām var tikt veikta jūsu darbavietas pārbaude.

Pieteikties īstermiņa aizdevumam ir iespējams no uzņēmuma mājas lapas, Latvijas Pasta nodaļām vai Maxima XX un XXX tirdzniecības vietās. Piesakoties internetā ir jāaizpilda pieteikuma anketa, šeit ir jānorāda visa prasītā informācija patiesi un korekti. Ja pieskaties izmantojot pasta nodaļu vai Maxima veikalus, tad jums būs nepieciešams ņemt līdzi derīgu pasi vai ID karti un jūsu konta numuru. Pēc pieteikuma izskatīšanas un visas informācijas noskaidrošanas, pozitīvas atbildes gadījumā, nauda jūsu kontā tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā vai atkarībā no jūsu bankas.

Ja, jūsu ienākumu laiks ir mainījies un attiecīgajā datumā vairs nespējat veikt maksājumus, jūs varat mainīt atmaksas datumu. Tas ir maksas pakalpojums, tas maksā 5 eiro. pagarināt atmaksas termiņu nav iespējams. Maksājumus nav iespējams sadalīt pa daļām. Jums ir jāveic atmaksa pēc atmaksas grafika. Par kavētajām dienām tiek iekasēti soda procenti un pastāv iespēja nokļūt parādnieku sarakstā, kas var novest pie aizdevuma piespiedu piedziņas. Taču pastāv iespēja, laicīgi informējot uzņēmumu, veikt atmaksu dažas dienas pēc maksājuma datuma. Šādā gadījumā jūs turpināsiet saņemt paziņojumus par maksājuma datumu un, iespējamo, kavējumu, bet šie ir automātiski paziņojumi, ja esat panācis vienošanos ar uzņēmumu, tos varat ignorēt.

Aizdevumu ir iespējams atgriezt priekšlaicīgi. Šādā gadījumā ir jāsazinās ar uzņēmumu, lai veiktu summas pārrēķinu, jo mainās aizdevuma procentu apjoms.

Saņemot kredītlīniju, pirmā naudas izmaksa ir bezmaksas. Kredītlīnijas noformēšana un konta apkalpošana ir bezmaksas. Gada procentu likme kredītlīnijai ir no 106,21%. procentu likme ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa. Kredītlīnijas atmaksa notiek saskaņā ar aizdevēja izrakstīto rēķinu, kurš ir, vismaz, par minimālo mēneša maksājumu. Šis maksājums tiek piemērots atkarībā no aizdevuma summas un atmaksas perioda.

Uzņēmuma mājas lapā redzamie aizdevuma kalkulatori ir tikai informatīva rakstura materiāli, jo katra aizdevuma apjoms, periods, procenti un cena tiek aprēķināti izvērtējot katru pieteikumu individuāli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *