Escape room būs oriģināla dāvana draugiem!

escDzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Visērtakais atrisinājums – dāvanu kartes. Ja kādreiz dāvanu kartes pirkāt uz vietas, tad tagad vairums to ir atrodamas online.

Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs diezgan dažādi eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās skaists tetovējums!

IESPĒJA “IZKĻŪT” NO IKDIENAS VIDES

                Ja Jūsu draugi ir gatavi intelektuālam izaicinājumam, tad Escape Room ir piemērota izklaide tieši viņiem! Escape Room ir slepena istaba, no kā jāizkļūst, meklējot norādes un cenšoties atrisināt dažādus uzdevumus. Kā viena no iecienītākajām Escape Room slepenajām istabām ir filmas “Zāģis” tualete. Spriedze un fantstiskas sajūtas garantētas!

VARBŪT IR ĪSTAIS LAIKS IZROTĀT SAVU ĀDU?

                Tetovējums – tā ir māksla un uzdrīkstēšanās. Tetovējums kalpos kā lieliska skaistuma dāvana gan stiprā, gan skaistā dzimuma pārstāvjiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta draugam vai paziņai, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana ir iespējama arī mājas apstākļos, tomēr tetovējums izdosies kvalitatīvāks tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis brīvā laika aizpildīšana. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur ikviens tetovējums tiek radīts, pielietojot sterilizētus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī pusaudžiem, kas sanieguši sešpadsmit gadu vecumu un tetovējums tiek apstiprināts arī no vecāku puses. Tetovēšana jaunākām personām ir aizliegta.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko cilvēks kāro.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

TRĪS STUNDU PULCIŅŠ, PĒC KĀ JŪSU MĀJAS PRIEKŠMETI IEGŪS RADOŠUMA PAPLIDINĀJUMU!

                Tetovēšana nebūs īsti piemērota? Nekas, jo pastāv arī citi, pilnīgi pretēji dāvanu varianti. Viens no tiem – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir apmācības, kuru laikā izpalīdzīga un atraktīva mākslas pasniedzēja dalībniekiem iemācīs pielietot krāsas un vairāku materiālu detaļas, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, piemēram traukus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi tiek organizēti Rīgā un parasti notiek 3 stundas.

IENĀCIET ŠINĪ “IDEJU GLABĀTUVĒ” JAU ŠODIEN!

                Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs patīkami pārsteigti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *