HIGIĒNAS APRĪKOJUMA NOMA

Samazini saimniecības izdevumus par 20 %! Konsultējies pie speciālistiem un izvēlies Berendsen (EPS) piedāvātos maināmo paklāju nomas un higiēnas servisa pakalpojumus un sagādā uzkoptas telpas katru dienu! Firma piedāvā dažāda veida servisu un konsultācijas, sākot ar maināmo paklāju nomu un paklāju servisu un beidzot ar higiēnas ierīcēm un to nomu.

Firma Berendsen (EPS) organizē šāda tipa pakalpojumus: maināmo paklāju serviss, kokvilnas virtuves dvieļu noma, tualešu higiēnas aprīkojuma noma un serviss ar iespēju atlasīt Berendsen produktu krāsas. Vērtīgi zināt, ka pakalpojumu izvēlē esošais kokvilnas virtuves dvieļu serviss ir ļoti piemērota lieta ofisos, uzņēmuma telpās, tāpat arī bāros un kafejnīcās, turklāt dvieļi ir no labas kvalitātes kokvilnas, tie neatstāj slaucīšanas pēdas uz traukiem, kā arī kvalitatīvais serviss no Berendsen puses nodrošina vienmēr tīrus dvieļus ar regulāru to nomaiņu.

Viens no iecienītākajiem servisiem pastāvīgo klientu vidū ir konkrēti maināmie paklāji un to noma. Berendsen sortimentā sarkano paklāju noma, komforta un gumijas paklāji, kokvilnas, arīdzan dizaina paklāji uzņēmuma sevis prezentēšanai un uzmanības piesaistīšanai. Pēc individuāla pieprasījuma piedāvā neilona logo paklājus, ko vari lietot, reklamējot ar kompāniju saistošus produktus un pakalpojumu iespējas, uzmundrinošu vēstījumu, kā arī vērību piesaistošu reklāmu. Lai gādātu par drošību, iestādēs, kurās grīda ir slidena ieteicams izraudzīties komforta paklājus. Paklājs ražots no tāda gumijas materiāls, ka tas spēj amortizēt trauslu priekšmetu kritienu. Ir ieteicams lietot virtuvēs telpās, saimniecības telpās, kā arī baseinos u.c. Rudens un pavasara mēnešos ļoti noderēs izturīgie gumijas paklāji. Tie no apaviem noņems pēc iespējas vairāk gružus, nedodot izdevību tos iznēsāt pa telpām. Skreiperu var novietot pie ieejas durvīm gan no ārpuses, gan iekšā, tiem ir padziļināta vannīte, kura var nodrošināt līdz pat 2 litriem ūdens noturību, kas var būt aktuāli rudens un pavasara mēnešos. Svinīgiem mirkļiem kā veikala atklāšana, produktu prezentācija, pasākumam u.tml. apstākļos Berendsen piedāvā sarkano paklāju nomu. Minētie ir vien daži no maināmo paklāju nomas servisa variantiem. Lai garantētu efektīvu servisu, profesionāla pētnieku komanda veic eksperimentus ar Berendsen paklājiem, lai pārliecinātos par to kvalitāti un potenciālajiem iegūtajiem labumiem.

Ja jums aktuāls kāds no Berendsen (EPS) sniegtajiem servisiem, pieteikties konsultācijai pie tirdzniecības speciālista! Kontaktinformāciju var sameklēt vietnē www.berendsen.lv. Piesakot konsultāciju, pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un rekomendēs atbilstošāko variantu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen (EPS)!