IEVĒROTA HIGIĒNA – PĀRTIKAS UZŅĒMUMA KVALITĀTES APLIECINĀJUMS  

Tiešsaistes mājaslapa webapmaciba.lv ļaus ērti un īsā laikā tiešsaistē uzzināt to, kādas ir minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā. Šo kursus ir vēlams izmantot pārtikas uzņēmumu jaunajiem strādniekiem, kuriem ir vajadzīgs ievērot valsts noteiktās higiēnas prasības ikdienas darba veikšanā.

Tādos gadījumos, kad ikviens uzņēmuma cilvēks pārliecinoši pārzina minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, uzņēmuma darbs varēs noritēt sekmīgi un atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem. Higiēna būs nozīmīga gan ēdienu gatavojot, gan pārvietojot, jo vien ievērota higiēna pasargās pārtikas produktus no apkārtējās vides iedarbības. Tādēļ, daudzi uzņēmumi, pieņemot cilvēkus, uzreiz cer, ka tie ir apguvuši vajadzīgās higiēnas prasības.

KĀ PARŪPĒTIES, LAI HIGIĒNA VIENMĒR TIEK IEVĒROTA?

Tas, ka higiēna ir ievērota būs ne tik vien klientu, bet tāpat arī paša ar pārtiku saistīta uzņēmēja interese. Jo rūpīgāk higiēna tiks uzturēta, gatavojot pārtiku, jo lielāka garantija tam, ka ēdiens saglabāsies kvalitatīvs. Gluži tāpat higiēna būs svarīga arī uzņēmuma strādnieku drošībai un labsajūtai. Lai neatbilstoša higiēna neveidotu nevajadzīgas problēmsituācijas, apdomājiet webapmaciba.lv sniegto piedāvājumu]!

WEBAPMACIBA – ĒRTS RISINĀJUMS UZŅĒMĒJIEM UN TO PADOTAJIEM

Tiešsaistes portālā webapmaciba.lv ir pieejama ērta un viegla webapmaciba gan tiem darbiniekiem, kuri vēlas stāties darbā, kur jāpārzina minimālās higiēnas prasības, gan darba devējiem, kas vēlēsies, lai uzņēmuma darbinieki iemācītos tik svarīgās higiēnas prasības. Webapmaciba dos iespēju gan mācīties, gan saņemt sertifikātu tiešsaistē – mājaslapā webapmaciba.lv.

KURSI VIETNĒ WEBAPMACIBA.LV BŪS ARĪ IZDEVĪGI KABATAI

Webapmaciba būs ērts risinājums ne tikai firmām, kam jāapmāca savi darbinieki, bet arī pašiem darbiniekiem, kam Webapmaciba būs parocīgāka par kursiem klātienē. Par desmit EUR plus pievienotās vērtības nodokli var piereģistrēties mājaslapā webapmaciba.lv, kurā būs atrodama visa vajadzīgā informācija, lai turpmāk higiēna vairs nebūtu nesaprotama joma. Pārliecinieties par to arī pats, ienākot portālā webapmaciba.lv!