IIZI.LV – īstā vieta apdrošināšanas pasūtīšanai

Ne velti dažādos informācijas laukos iespējams saklausīt jautājumu par to, kur pieejami kvalitatīvi apdrošināšanas pakalpojumi par pieejamām cenām. Ja arī Tu vēlies iegūt atbildi uz attiecīgo jautājumu, palīdzēt spēs iizi.lv.

OCTA – apdrošināšana, kas ir obligāta

OCTA polise obligāti nepieciešama katram motorizētam, satiksmē esošam transporta līdzeklim, tāpēc tā pieejama daudzviet, tostarp mājaslapā https://www.iizi.lv/. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums (CSN), vainīgā pārvietošanās līdzekļa OCTA apdrošinātāji sedz likumā noteiktos zaudējumus notikumā iesaistītajiem, kuri nav atzīstami par vainīgiem negadījuma izraisīšanā. OCTA atlīdzina ne vien mantai, bet arī personai nodarītu kaitējumu. OCTA polises atlīdzības limits ir pieci miljoni eiro (zaudējumiem, kas nodarīti personai) un 1 000 000 eiro, ja zaudējumi attiecas uz mantu.

KASKO spēj sniegt dažādu veidu priekšrocības

KASKO apdrošināšana būtībā ir brīvprātīga, bet, ja auto esi iegādājies, izmantojot līzingu vai kredītu, KASKO ir obligāta prasība. Salīdzinot ar OCTA, KASKO polise pasargā no virknes citu apstākļu. Attiecīgais apdrošināšanas veids garantē atlīdzību par postījumiem, kas radušies dabas katastrofas vai dzīvnieku radītu postījumu dēļ; atlīdzību iegūsi arī tad, ja automašīna kļuvusi par garnadžu upuri. Detalizētāku informāciju iegūsi, apmeklējot mājaslapu iizi.lv.

Meklējot piemērotāko apdrošināšanas veidu, apmeklē iizi.lv

Iizi.lv ir viena no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, turklāt tā pastāvīgi attīstās, rūpējoties par saviem klientiem. Uzņēmuma vietnē atrast varēsi ne tikai iespēju iegūt vajadzīgo apdrošināšanu, bet arī visu nepieciešamo informāciju par attiecīgo apdrošināšanas veidu, nosacījumiem utt. Iizi.lv atrodama apdrošināšana transportlīdzekļiem, ceļojumiem, īpašumiem un negadījumiem – viss vajadzīgais atrodas vienā vietā, atliek vien doties uz mājaslapu iizi.lv!

KASKO kalkulators – ierīce, ar kuru iespējams ietaupīt

KASKO kalkulators būtiski atvieglos atbilstošākās apdrošināšanas atrašanu. Attiecīgā rīka lietošanai nepieciešams pavisam īss laika sprīdis, ievadot nozīmīgāko informāciju par automašīnu, teiksim, auto reģistrācijas numuru, un, veicot šīs informācijas analīzi, KASKO kalkulators būtiski atvieglos pareizā lēmuma pieņemšanu. Iizi.lv atrodamais KASKO kalkulators izceļas ar ērtu interfeisu, kā arī kvalitatīvu darbību, tādēļ šim rīkam uzticas arvien lielāks cilvēku skaits.

Ja transportlīdzeklim nav OCTA polise, problēmas ir praktiski garantētas

Daļai cilvēku liekas, ka OCTA polise ir tas pakalpojums, kuru neiegādājoties, varētu ietaupīt, taču tā nav. Automašīnas vadītājs, kura logā nav OCTA polise, var nonākt pamatīgās nepatikšanās – sods sastāvēs no diviem soda punktiem un 85 līdz 120 eiro. Bet, izraisot avāriju ar automašīnu, kam trūkst OCTA polise, kompensācijas vajadzēs maksāt tā vadītājam.

Vajadzīga apdrošināšana? Apmeklē iizi.lv un atrodi piemērotāko piedāvājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *