Izcils riepu serviss Pirelli Key Point!

riepasAuto sniedz ne tikai brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Riepu maiņa, akumulatori, eļļas un citi līdzekļi..tā ir tikai daļa no vajadzīgā. Un tieši tādēļ jāatrod labs riepu serviss. Ja gribi saņemt  kvalitatīvus pakalpojumus, lielisks variants būs riepu serviss Pirelli Key Point.

Klientu ērtībām riepu maiņa piesakāma arī mājaslapā www.pkp.lv. Tā ir iespēja ātri un vienkārši apskatīt, kur ir tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, un pieteikties  uz sev vēlamo laiku, kurā tiks veikta riepu maiņa. Pieteikumā arī iespējams norādīt, vai būs līdzi savas riepas, izmantosi riepas no glabāšanas, vai plāno pirkt jaunas riepas.

Lai saprastu, vai nepieciešama riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodiluma indikatoram. Minimālais pieļaujamais protektora dziļums, ko nosaka Latvijas likumdošana, ir 4mm ziemas riepām un 1,6mm vasaras riepām. Tomēr speciālisti rekomendē pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, ir jāveic riepu maiņa.

KVALITATĪVAS RIEPAS UN AUTO AKUMULATORI

Ja vēlies iegādāties jaunas riepas, turpat servisa mājaslapā iespējams iepazīties ar visu plašo klāstu. Sev vēlamās riepas ērti sameklēt pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, izmēra, automašīnas, riepu tipa vai zīmola. Regulāri pieejamas arī akcijas, kas dod iespēju izvēlētās riepas iegādāties par vēl labākām cenām. Izvēloties riepas, uzmanību ieteicams pievērst arī ekspertu viedokļiem, riepu testiem un citai pieejamai informācijai – tas palīdzēs izdarīt piemērotāko izvēli.

Interneta vietnē iegādājami arī auto akumulatori. Pēc norādītajiem datiem filtrā tiks atlasīti piemērotākie akumulatori. Klientu ērtībām pieejams arī apraksts, kas ļauj saprast, kādi ir konkrētie akumulatori. Būtiski, ka visi auto akumulatori ir ar garantiju, tātad – drošs pirkums!

Servisa piedāvājumā ne vien auto akumulatori, bet arī akumulatori kravas automašīnām, smagajai tehnkai, moto tehnikai un agro tehnikai. Lai pareizi tiktu izvēlēti auto akumulatori, vajadzīgi automašīnas tehniskie parametri, piemēram, automašīnas marka un modelis, dzinēja kapacitāte un veids, kā arī citi parametri. Akumulatori – tā ir automašīnas sirds. Ļauj par to parūpēties profesionāļiem !

UZTICAMĪBA UN KVALITĀTE

Populārāko ražotāju riepas un auto akumulatori, riepu testi, ekspertu viedokļi un rekomendācijas – apmeklē www.pkp.lv un savu automašīnu uztici profesionāļiem!

Saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, piedaloties semināros, kurus rīko pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point speciālisti nodrošina klientiem teicamas kvalitātes pakalpojumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *