Iznomā teltis pasākumiem – Akurats.lv

Ja taisies organizēt ballīti ārpus telpām, Tu nevari aizmirst par laika apstākļiem — tie bieži vien var izbojāt pat vislabākos pasākumus. No šādiem ”pārsteigumiem” gan vienkārši izvairīties, iznomājot teltis pasākumiem.

Ar to palīdzību iespējams pasargāties tad, kad pasākumam traucē nokrišņi vai noverojamas spēcīgas vēja brāzmas. Akurats.lv teltis pasākumiem ir patiešām dažādas: sākot ar deviņus un beidzot ar 1500 kvadrātmetrus lielu nojumi. Tāpat iespējams izīrēt arī teltis pasākumiem dažādās formās un komplektācijās, piemēram, ierastās četrstūra vai zvaigznes teltis, ar lodziņiem sienās un citos variantos.

NOJUMES NOMA PALĪDZĒS ĪSTENOT KVALITATĪVU BALLĪTI

Būtisks mēdz būt jautājums par to, kādas darbības jāveic, kad vajadzīga nojumes noma. Ērtākais no variantiem ir apmeklēt vietni www.akurats.lv un veikt pasūtījumu. Taču Tev jārēķinās, ka nojumes noma ir aktuāla arī daudziem citiem, tāpēc nomai labāk pieteikties vairākas nedēļas  pirms tam, ideālajā gadījumā — vismaz pāris mēnešus pirms sarīkojuma. Ļoti patīkami ir tas, ka Akurats.lv nodrošina nojumes nogādāšanu jebkurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, kā arī nodrošina nojumes montāžu un demontāžu. Tādēļ, ja Tev nepieciešama nojumes noma, neaizmirsti — Akurats.lv pavisam noteikti varēs palīdzēt!

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Ja Tavam pasākumam nepieciešama ne vien telts, bet arī stāvgaldi, zini, ka stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv sniegts pakalpojums. Šie galdi ir praktiski un izturīgi, un to atturīgais izskats iekļausies būtībā jebkura sarīkojuma vizuālajā veidolā. Stāvgaldu noma ir īpaši piemērota, kad vēlies galdus, uz kuriem ērti nolikt dzērienus un ēdienus. Tāpēc šie galdi galvenokārt tiek izvēlēti banketiem un cita veida viesībām, kur tiks pasniegti dzērieni, kā arī uzkodas, taču svētku mielasts nav paredzēts. Šādos gadījumos stāvgaldu noma minama kā lieliska opcija!

KĀDUS PAKALPOJUMUS TEV VAR SNIEGT AKURATS.LV?

Akurats.lv nu jau vairāk nekā 10 gadus strādā telšu un ar tām saistītā aprīkojuma izīrēšanā. Uzņēmums dod iespēju izīrēt dažādus telšu veidus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 m2 platību. Kā arī — katru telti iespējams individuāli pielāgot, ieliekot tajā grīdu, uzstādot dažādas sienas, ievietojot sildītājus vai gaismas ķermeņus, utt. Par Akurats.lv augsto kvalitātes latiņu runā pasākumi, kuros izmantoti šī uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, kā arī dažādi gadatirgi, izstādes, pilsētu svētki utt.. Tas arī ir pamats tam, kādēļ Akurats.lv sniegtās iespējas atzinīgi novērtē tik liels skaits cilvēku.

Lai pasākums izdotos, izmanto Akurats.lv sniegtās iespējas — piesakies tām nekavējoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *