Kad OCTA polise nesedz zaudējumus, kuri radušas trešajai personai nelaimes gadījumā?

OCTA apdrošināšana ir valsts noteikta prasība ikvienam auto īpašniekam vai turētājam. Gan dārga, gan lēta OCTA polise jeb auto apdrošināšana nodrošina auto turētāja vai tiesīga lietotāja civiltiesisko atbildību par ceļu satiksmes negadījumā radītajiem nodarījumiem neiesaistītajiem cilvēkiem. Lai mazinātu ikgadējops tēriņus, saistošs ir octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Tas nozīmē, ka arī lēta OCTA apmaksā izmaksas, ja transportlīdzekļa turētājam gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko jāizmanto ikvienam. Jāuzsver, ka auto apdrošināšana ir gan ērts, gan kustības brīvības garants Tavai labklājībai.

Auto apdrošināšana jeb OCTA polise nav paredzēta automobīļa remondarbiem. Tāpat tiek atlīdzināti:

octas var segt pārvešanu no ceļu satiksmes negadījuma vietas līdz transportlīdzekļa īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai;

octas sedz ārstēšanos, t.sk. ambulatori, rehabilitāciju un aprūpi, ārstu izmeklējumus (OCTA šos izdevumus sedz).

Jāņem vērā, ka auto apdrošināšana jeb OCTA polise var atlīdzināt arī bojājumus ceļiem, būvēm un citiem materiāliem īpašumiem Aicinām atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāp[ielieto katram. Apdrošinātāju mājaslapās atradīsi nepieciešamo info par iespējām “octas kalkulātors”, kas ir tas pats apdrošināšanas kalkulātors.

OCTA līgumu veidi: pamatvienošanās

Pašlaik sabiedrības uzmanību arvien biežāk piesaista reklāmas kampaņas par drošību uz ceļa, kuru mērķgrupa ir autovadītāji. OCTA polise, ko tautā mēdz dēvēt par “octas”, ir risinājums, kad auto apdrošināšana ir neizbēgama – tā ir aktuāla ikvienam. OCTAS kalkulātors vai apdrošināšanas kalkulātors ļaus lētāk nopirkt apdrošināšanu.

Situācijās, kad nav izdevies izvairīties no nelaimes gadījuma uz ceļa, apdrošinātiem klientiem talkā nāk sertificētas organizācijas, kas Latvijā īsteno sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) piešķiršanas un zaudējumu atlīdzināšanu. Ņemot vērā, ka ir nepieciešams stingrs regulējums, lai visi satiksmes dalībnieki justos droši, tādēļ octas polises (auto apdrošināšana ar juridiski kroketu līgumu) būs vajadzīgs rīks katram autovadītājam! Jāatcerās, ka lēta OCTA (octas polise) ir ar tādām pašām īpašībām kā dārga polise.

Pērkot apdrošināšanu, Tu noteikti vēlēsies pielietot tāda apdrošinātāja pakalpojumus, kas nodoršina vienkāršu un praktisku pakalpojumu iegādi, kā arī kvalificētu apkalpošanu. Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Droša apdrošināšanas brokeru kompānija īsteno pakalpojumu “auto apdrošināšana”. Apdrošinātājs, pie kura varēsi ātri un vienkārši iegādāties un saņemt OCTA apdrošināšanu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *