Kredīts bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas

Mūsdienu straujais dzīves ritms nereti izjauc mūsu plānus un ievieš savas korekcijas. Piemēram, steidzami vajadzīgs neliels aizdevums. Kā rīkoties? Jautāt radiniekiem vai draugiem? Doties uz lombardu? Vai varbūt pajautāt priekšniekam avansu? Tomēr ir vēl kāds risinājums – ātrie kredīti internetā, ko iespējams saņemt bez laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošanas.

Lai arī par šo iespēju izskan dažādas atsauksmes, tomēr brīžos, kad vajadzīga salīdzinoši neliela summa un īsu termiņu, ātrie aizdevumi var kļūt par labu iespēju.

 Četri iemesli, kādēļ ātrais kredīts internetā var būt laba izvēle

Iespēja pirmo kredītu noformēt bez maksas. Vairāki aizdevēji piedāvā noformēt bezmaksas kredītu, kas ir izdevīga iespēja kredītdevēja jaunajiem klientiem. Šis ātrais kredīts internetā tiek izsniegts bez pievienotas procentu likmes, tātad būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Ātrie kredīti ir viegli noformējami un ātri saņemami. Lai noformētu aizdevumu, nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs tālruņa numurs un bankas konts.

  • Reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā;
  • Apstiprini lietotāja profila izveidi, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu (šī summa pie dažādiem kredītdevējiem var būt atšķirīga);
  • Piesakies aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu;
  • Gaidi apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu. Ja lēmums būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi pavisam drīz.

Ātrais kredīts internetā pieejams bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Ātrie aizdevumi tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma. Tāpat nav vajadzīgs tērēt laiku kredītiestādēs, lai parakstītu dokumentus vai iesniegtu izziņas.

Aizdevumu vari tērēt pēc saviem ieskatiem. Noformējot kredītu , neviens nejautās, kādam mērķim tas vajadzīgs.

Situācijas, kad ātrais kredīts internetā nav labākais risinājums

Lai arī ātrie kredīti ir vilinošs piedāvājums, jāatceras, ka tie jāņem atbildīgi un ir reizes, kad labāk meklēt citu risinājumu. Nenoformē aizdevumu, ja:

  • Plāno to tērēt spontānu iegribu apmierināšanai;
  • Aizdevums vajadzīgs citu kredītsaistību kārtošanai;
  • Nezini, kā un kad to spēsi atmaksāt

 Atceries – veiksmīgas kredīta izmantošanas pamatā ir atbildīga aizņemšanās.

                                                                               

 

Ko vēl vērts ņemt vērā?

Ja esi izlēmis, ka ātrais kredīts internetā nepieciešams, izvērtē, kāda summa ir vajadzīga. Īstermiņa ātrie aizdevumi visbiežāk tiek izsniegt dažu simtu eiro apmērā, bet pie dažādiem aizdevējiem maksimālās summas var būt atšķirīgas, tādēļ izvēlies to, kas apmierinās Tavas prasības. Reizēm nepieciešamā naudas summa ir pavisam neliela, piemēram, vajadzīgi vien 20 EUR – tādās reizēs vērts noskaidrot arī minimālo pieejamo summu. Līdzīgi ir arī ar aizdevuma termiņu – uzzini ne tikai maksimālo, bet arī minimālo atmaksas termiņu. Tas var noderēt, ja kredīts nepieciešams tikai uz dažām dienām, un par kredīta izmantošanu nav vēlmes pārmaksāt.

Vairāki aizdevēji piedāvā arī aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanu, ko vari izmantot neparedzētu apstākļu gadījumā. Tomēr atceries, ka tas ir maksas pakalpojums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *