Labākā OCTA polise nopērkama – LTAB.lv

octa poliseOctas, Kasko – jēdzieni, ar ko sastopas katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir būtisks faktors. Auto apdrošināšana pasargā no izdevumiem gadījumos, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja nepieciešama auto apdrošināšana, būtiski izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos .

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ielūkoties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas veidus, pieejamā informācija būs aktuāla ikvienam.

LTAB ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru sortimentā OCTA polise.

 VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA POLISI

Lai spētu saprast, kura ir izdevīgākā OCTA, LTAB mājaslapā īpaši izveidotajā meklētājā jānorāda automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ņemot vērā šos datus, tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

LTAB piedāvā vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl izdevīgāk!

LTAB ļaus, piemēram, pārbaudīt derīgumu apdrošināšanas vēstures izziņām vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Mājaslapā var iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem nopērkama Octa polise.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ ērtībām LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja , kā arī sūdzību pieteikšana.

BEZMAKSAS MOBILĀ APLIKĀCIJA TAVĀ TELEFONĀ

Klientu ērtībām izveidota visām mobilajām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne tikai to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur var nopirkt lētas Octas un saņem informāciju, lai kur Tu atrastos. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Mūsdienās bez auto apdrošināšanas nav iespējams iztikt, tāpēc ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji nodrošina vienādus apdrošināšanas nosacījumus, nav nepieciešams pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *