Lai arī kādā formā un pie kāda kredītdevēja tiek ņemts kredīts, pirms aizņemšanās vienmēr novērtējiet savas spējas aizdevumu nomaksāt!

 

kredīts

Kā zināt, kuri naudas kredīti ir piemērotākie Jūsu vajadzībām?

Šobrīd kredītņēmājiem ir pieejami visdažādākie finansu piedāvājumi – ne vien dažādi naudas kredīti, bet arī SMS kredīts un kredītlīnija. Kā zināt to, kas kurā brīdī būs piemērots – sms kredīts vai arī citi kredīti patēriņa vajadzībām? Lūk, pāris padomi, kas dos iespēju ātrāk orientēties kreditēšanas jomā.

Dažādas vajadzības, visādi kredīti

Naudas kredīti mūsdienās tiek piedāvāti gan konkrētām vajadzībām kā mājvietas labiekārtošanai vai mašīnas pirkšanai, gan dažādām patēriņa nepieciešamībām. Pirmajā gadījumā naudas kredīti tiek izsniegti lielākā apjomā un pret kādu ķīlu, un tā parasti ir par šo naudu iegādātais – vai tā ir dzīvesvieta vai automašīna. Patēriņa kredītu gadījumā pēc tam, kad naudas kredīti būs izsniegti, Jums nav nepieciešams atskaitīties par finanšu izlietošanas mērķiem, tomēr līdz ar to arī pieejamās summas visdrīzāk būs mazākas.

Ātrie kredīti ir populāri internetā

Šobrīd dažāda veida kredīti būs saņemami arī internetā – attālināti var veikt pieteikumu gan automašīnas iegādes kredītiem, gan ilgtermiņa naudas aizdevumiem un īstermiņa kredītiem. Populārs kredītu veids ir arī ātrie kredīti, ko piešķir ar mazu aizdevuma periodu. Izsniegtās summas ierasti būs izmērāmas dažos simtos euro un šie kredīti būs domāti tikai nelielu finansu situāciju atvieglošanai.

Kredītlīnija – lai nauda visu laiku būtu pieejama

Kredītlīnija turpretī būs citādāks kredīta veids, kas sniedz iespēju izmantot tikai konkrētā brīdī vajadzīgo summu no izsniegtā kredīta limita. Pārsvarā kredītlīnija būs pievienota kredītkartei, un tāpēc kredītlīnija sniedz iespēju veikt norēķinus par pakalpojumiem vai precēm, maksājot ar karti. Taču pašlaik arī nebanku aizdevēju piedāvājumā ir pieejama noteikta lieluma kredītlīnija, lai brīžos, kad neplānot ir vajadzīga papildu nauda nav jāņem speciāls kredīts, tāpēc, ka kredītlīnija nodrošinās, ka var tikt izmantota vien nepieciešamā summa.

Pakalpojums kredītņēmēju parocībai – SMS kredīts

Plaši lietots ir arī tāds termins kā SMS kredīts, tomēr savā būtībā SMS kredīts būs pavisam parasts ātrais kredīts, kam būs cita kredīta pieteikšanas forma. Sakot, ka saņemams SMS kredīts, aizdevēji saka, ka, aizņemoties atkārtoti, Jums ir iespēja saņemt nelielus, netliekamus kredītus iegūt tik vien pēc īsziņas aizsūtīšanas. Īsāk sakot – SMS kredīts būs iegūstams bez došanās tiešsaistē. Lai arī kādā formā un pie kāda kredītdevēja tiek ņemts kredīts vai pieprasīta kredītlīnija, vēl pirms aizņemšanās vienmēr novērtējiet savas spējas aizdevumu nomaksāt!