Lētas ziemas riepas-pkp.lv

Ikviens auto vadītājs zina, ka lētas riepas palīdz izvairīties no liekiem izdevumiem. Taču nozīmīgs faktors ir attiecība starp cenu un kvalitāti. Pirelli Key Point ir īstā vieta, kur meklēt gan kvalitatīvas, gan lētas riepas. Attiecīgais auto centrs piedāvā riepas ļoti plašā klāstā – ikdienai, sportiskai braukšanai u.c. Ja arī Jums vajadzīgs zināt, kur iespējams iegādāties lētas riepas, atcerieties par attiecīgo uzņēmumu!

KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS PIEDĀVĀ ZIEMAS RIEPAS?

Ziemas riepas, atšķirībā no vasaras riepām, ir ar mīkstāku gumijas sastāvu, kas nodrošina labāku veiktspēju zemās temperatūrās. Savukārt protektora zīmējums, kas atrdas uz ziemas riepas, izgatavots tā, lai riepa būtu vadāma uz sasniguša, lietaina vai ledus klāta ceļa. Ar šādu protektoru tiek nodrošināta uzlabota vadāmība, kā arī saīsināts ceļš bremzēšanai. Ņemot vērā visus iepriekš minētos faktorus, ir saprotams, ka ziemas riepas nepieciešams iegādāties maksimāli kvalitatīvas.

Uzzini vairāk- http://www.pkp.lv/ziemas-riepas/!

RIEPAS UN DISKI – KOMPONENTES, KURU KVALITĀTEI NEPIECIEŠAMS PIEVĒRST UZMANĪBU

Auto riepas un diski nosaka virkni faktoru, kuri būtiski atsaucas uz automašīnas vadīšanu. Tāpēc Jums jābūt informētam – vairāku modeļu riepas un diski atrodami daudzos Pirelli Key Point centros. Patīkami arī, ka riepas un diski te ir ne tikai augstas kvalitātes, bet arī lēti. Kopumā Latvijas teritorijā atrodas vairāk nekā 30 Pirelli Key Point auto centri, tāpēc atrast tuvāko no tiem nekādā ziņā nebūs grūti.

VASARAS RIEPAS –KĀ IEGĀDĀTIES ATBILSTOŠĀKĀS?

Vasaras riepas spēj ietekmēt ne tikai braukšanas ērtumu un drošību, bet arī citus parametrus. Protektors nosaka to, cik liela ir rites pretestība, un tas ietekmē degvielas patēriņu. Protektors arī nosaka to, kāds būs vasaras riepas bremzēšanas ceļa garums. Tāpat, iegādājoties vasaras riepas, jāpiefiksē arī tas, pa kāda veida ceļiem galvenokārt braucat. Atbildēt uz šiem jautājumiem Jums spēs Pirelli Key Point kompetentie pārstāvji.

AUTO RIEPAS UN TO APKOPE

Auto riepas ilglaicība atkarīga no vairākiem faktoriem. Piemēram, pārvietojoties sportiski, auto riepas sāk dilt daudz ātrāk. Uzmanība noteikti jāpievērš arī tam, vai auto riepas ir ar pietiekamu gaisa spiedienu tajās. Ātrāku nodilumu rada arī palielināts automobiļa svars vai problēmas ritošajā daļā.

Secinājums ir šāds – kad Jums vajadzīgas lētas riepas ar labu kvalitāti, apmeklējet mājaslapu www.pkp.lv vai kādu no Pirelli Key Point autocentriem bez kavēšanās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *