LIELĀKĀ DĀVANU IZVĒLE

Lai iepriecinātu draugus un sev tuvos cilvēkus, nemaz nevajag daudz, tikai mazu palīdzību. Labākais palīgs dāvanu un negaidītu, bet patīkamu pārsteigumu ziņā būs DāvanuServiss.lv. Ieksaties, iegādājies un uzdāvini. Tieši tik vienkārši ir radīt smaidu kāda sejā, tieši tik vienkārši ir radīt pārsteigumu. Un tieši tā – Tavs palīgs vienmēr būs DāvanuServiss.lv.

DāvanuServiss.lv pieejamo dāvanu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs. Ja nezini ko uzdāvināt, kam jubilārs dod priekšroku, bet ko vēlas izmēģināt, tad uzdāvini iespēju izvēlēties Vairs nav stundām vai pat dienām ilgi jāmeklē dāvana veikalos, jo viss ir atrodams DāvanuServiss.lv mājas lapā. Turklāt, par vienu no labākajām izvēles iespējām ir tieši dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Jāiegaumē, ka dāvanu kartes nominālvērtība jāiztērē vienā reizē. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu piedāvājuma, saņemtās dāvanu kartes apjomā. Tāpat kā dāvanu karte, arī dāvanu komplekts būs laba dāvana vecākiem vai otrai pusītei.

Aplūko arī kāzu dāvanu piedāvājumu- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/kazu-davanas!

DāvanuServiss.lv piedāvā daudz un dažādas dāvanu iespējas. Šobrīd mājas lapā varēsi atrast 900 dažādas dāvanas. Kā piemēram,

Netērē savu laiku, lai veikalos atrastu dāvanu. Ieskaties DāvanuServiss.lv, atrodi nepieciešamo sadaļu un izvēlies dāvanu! Sakārtojot dāvanas pēc kritērijiem, Tu ekonomēsi savu laiku un atvieglosi izvēli. Tieši tādēļ DāvanuServiss.lv ir Tavs draugs un sabiedrotais ikvienas dāvanas meklējumos.

Ja Tev radušies kādi jautājumi par dāvanu izvēli, saņemšanu vai norēķiniem, sazinies ar DāvanuServiss.lv komandu! Rakti e-pastu uz info@davanuserviss.lv, vai nāc uz T/C Riga Plaza DāvanuServiss.lv saliņu, un uzdod savu jautājumu klātienē! Savukārt, ja Tev ērtāk ir zvanīt, tad DāvanuServiss.lv telefona numurs ir 266 99 899.