Matrači teltīm, vasarnīcām un peldēm

matračiJa vēlies atrast iespēju iepirkties ērti un izdevīgi, iepazīsti interneta veikala 1a.lv nodrošinātās priekšrocības. Tur pieejams liels preču klāsts katrai gaumei un nepieciešamībai – piemēram, batuts, velosipēdi, matrači, kā arī citas preces.

Vasarā sevišķi aktuāla ir nakšņošana teltīs, tādēļ jāpadomā, kādi matrači būs ērti un vienkārši pārnēsājami. Ja telts ir ietilpīga, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko var sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera matrači. Lai apmierināts būtu ikviens pircējs, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Daudzveidīgā klāstā ne tikai matrači, bet  arī dažādu veidu paklājiņi un paliktņi.

Uzzini vairāk- http://www.1a.lv/sports_turisms_atputa/turisms_celosana/matraci_paklaji_paliktni!

Interneta veikals 1a.lv noderēs arī tad, ja aktuāli velosipēdi. Tur velosipēdi pieejami lielā klāstā – pieejami gan sieviešu velosipēdi un vīriešu velosipēdi, gan arī bērnu velosipēdi. Velosipēdi atrodami arī pēc to veida, piedāvājumā, piemēram, pilsētas, krosa vai kalnu velosipēdi.

Batuts spēj aizraut kā lielos, tā mazos jebkurā vietā un pasākumā , kā arī atdzīvināt atmosfēru. Batuts ir piemērota izklaide gan dārza vai bērna ballītē, gan ikdienā sporta aktivitātēm. Atbilstoši lietots, batuts labi kalpos vairākas sezonas un sniegs neviltotu prieku. Interneta veikalā 1a.lv nopērkams gan batuts bez aizsargtīkla, gan arī batuts ar aizsargtīklu. Lai batuts neradītu problēmas, papildus var iegādāties piederumus, kā kāpnes, pārsegus, atsperes vai atsperu aizsargpaklājus.

NEPIECIEŠAMI BĒRNU RATI? IESKATIES 1A.LV PREČU SORTIMENTĀ

Lai laiks aizraujoši tiktu pavadīts arī iekštelpās, iepriecini savas atvases ar skaistām rotaļlietām. Spēles bērniem nav tikai mīkstās mantiņas, daudzveidīgajā klāstā atradīsi arī attīstošās un interaktīvās, muzikālās un izglītojošās spēles bērniem, rotaļu galdus un lomu spēles. Gan muzikālās, gan mīkstās spēles bērniem pieejamas jau no mazuļa piedzimšanas brīža. Izvēlies spēles bērniem, kas attīsta viņu talantus un palīdz izzināt dabas zinātnes, piemēram, ķīmiju, fiziku vai bioloģiju, tie var būt dažādi konstruktori, mirkoskopi, teleskopi un pat bērnu mūzikas instrumenti.

Interneta veikals 1a.lv parūpējies arī par mazuļu pārvietošanas līdzekļiem. Jāizvērtē, kādi bērnu rati vajadzīgi. Jāpadomā ne vien par krāsas izvēli, bet arī par riteņu izmēriem, pa kāda seguma ielām un ietvēm plānots braukt. Sporta bērnu rati ir vieglāki pēc svara un ērtāk salokāmi pārvadāšanai mašīnā. Savukārt universālie bērnu rati tiek pārdoti komplektā ar kulbu, iepirkumu somu un lietus pārsegu. Kā arī šie bērnu rati ir ar lieliem riteņiem, kas padara vienkāršāku pārvietošanos laukos vai pa bedrainiem ceļiem.

Interneta veikals 1a.lv – ērta iepirkšanās ikvienam! Apmeklē un izvēlies – spēles bērniem, bērnu rati, batuts, velosipēdi, matrači un vēl dažādas citas preces jau Tevi gaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *