MIKROŠĶIEDRAS MOPS  – RĪKS IZCILAI GRĪDAS UZKOPŠANAI

Berendsen rūpējas, lai tā klienti darītu to, ko tie pārzina vislabāk un viņiem nevajadzētu uztraukties par telpu tīrību. Uzņēmums iznomā un pārdod dažādus produktus, no tiem populārākie ir gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, arī putu ziepju dozators. Savukārt mopu serviss palīdzēs ērti rūpēties par tīrību darbā un mājās. Mops un tā noma nozīmē arī mazākus grīdas uzkopšanas tēriņus.

Berendsen mopu serviss – tā ir iespēja grīdu sausajai uzkopšanai izmantot īpaši piemērotus darbarīkus. Mops un tā noma palīdzēs sasniegt kvalitatīvu un efektīvu grīdas uzkopšanu, jo šis darbarīks izgatavots no īpašas dzijas, kas lieliski saslauka dažādus putekļus un netīrumus. Mops un tā noma dod virkni ieguvumu – tas taupa līdzekļus, atvieglo grīdas uzkopšanu, kā arī nozīmīgi samazina rūpes par mopa uzturēšanu labā darba kārtībā un kopšanu, jo par to gādā Berendsen mopu serviss. Mops un tā noma sargā grīdu no ātras dilšanas, bez tam tas palīdz samazināt izmaksas arī par telpu mitro uzkopšanu, kā arī par grīdas vaskošanu un pulēšanu. Mopu serviss nodrošina darbarīkus, kas īpaši atbilst dažādu virsmu grīdām – koka, betona vai flīžu grīdām, kā arī laminētam parketam, linolejam un parketam. Mopu serviss piedāvā mopus, kuru izmēri ir 46 cm, 56 cm un 110 cm.

Pieejams arī lupatiņu serviss- http://www.berendsen.lv/mikroskiedras-lupatinu-serviss

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM GAN IEKŠTELPĀM, GAN ĀRĀ

Tīrības nodrošināšanai gan mājās, gan darbā ļoti labi palīgi ir maināmie paklāji. Vieni no populārākajiem ir gumijas paklāji grīdām. Berendsen iznomā dažāda veida un izmēra paklājus, tādēļ Jūs varēsiet piemeklēt savām mājām vai darba vietai izdevīgāko variantu. Gumijas paklāji grīdām nodrošina lielāku telpu tīrību visa gada garumā, aizsargā grīdas, kā arī samazina izmaksas. Gumijas paklāji grīdām pieejami gan nomā, gan arī tos var iegādāties.

IZDEVĪGI UN ĒRTI LIETOJAMI KOKVILNAS PAKLĀJI

Kokvilnas paklāji ļoti efektīvi uzsūc mitrumu un savāc netīrumus, tāpēc šie paklāji ir sevišķi piemēroti pie ieejas durvīm telpās, kā arī citur, kur sakrājas dubļi, smiltis un dažādi citi netīrumi. Kokvilnas paklāji apstrādāti ar īpašu šķīdumu, tāpēc tie intensīvāk uzsūc dubļus, ūdeni un kūstošu sniegu. Kokvilnas paklāji pasargās grīdas un nodrošinās tīrību, kā arī palīdzēs ietaupīt Jūsu līdzekļus. Kokvilnas paklāji ir efektīvi, izdevīgi un ērti lietojami.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TĪRĀM ROKĀM UN TELPĀM

Berendsen piedāvātais putu ziepju dozators ir ērts, praktisks un viegli lietojams. Putu ziepju dozators nodrošina, ka pēc viena spiediena rokās nonāk precīzi 0,4 mililitri putu ziepju, tādēļ tiks taupīts gan ūdens, gan ziepes.