Mogo.lv refinansēšana

Kredīta refinansēšanas izmaksas Mogo.lv ir atkarīgas no aizdevuma summas, auto vērtības utt. Vispirms jānoskaidro, vai paredzamais ietaupījums uz zemāku procentu rēķina atsvērs kredīta pārformēšanas izmaksas. Ja šis ietaupījums būtiski pārsniedz paredzamās pārkreditēšanās izmaksas, tad var uzskatīt, ka aizdevēju mainīt ir izdevīgi.

Mogo.lv piedāvā 35 – 40% aizdevumu likmi privātpersonām. Likmes apmērs konkrētam klientam atkarīgs no termiņa (vidējais termiņš procentu ziņā ir izdevīgākais). Refinansēšanas gadījumā pirmā iemaksa nav jāmaksā.

Vai ir iespējams, refinansējot palielināt kredīta summu? Ja klients vēlas saņemt papildus aizdevumu dzīvokļa labiekārtošanai un tamlīdzīgām darbībām, palielinājums var tikt izskatīts pēc 3 pilnībā nomaksātām mēneša atmaksām, izņemot, ja aizņēmējs vēlas iziet automašīnas tehnisko apskati. Tad Mogo izsniedz palielinājumu līdz 700 eiro.

Mogo.lv apkalpo klientus, kuri piezvanījuši pa tālruni +371 66 900 900 vai Mogo filiālēs Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Talsos, Jelgavā vai Tukumā. Mājas lapā iespējams aizpildīt aizdevuma pieteikumu, nepieciešams pieteikt automašīnas reģistrācijas numuru.

Vai ir soda nauda par iepriekšējā līguma laušanu? Kā jau sacīts, nav. Arī procentu likme nav vienīgais izšķirošais faktors. Varam jautāt, vai Mogo.lv ir citi papildus pakalpojumi? Klientu apkalpošanas centrā godīgi paskaidro, ka pastāv komisijas maksa par katru kredīta palielinājumu. Tāpat jāmaksā, ja vēlas grozīt atmaksas datumu. Pirmā datuma maiņa ir bez komisijas maksas, katra nākamā izmaksā 20,- EUR. Lai segtu pamatsummu, iespējams iemaksāt lielākus maksājumus. Par šādu lēmumu un citiem grozījumiem noteikti jāzvana un jāinformē aizdevēja iestāde, pretējā gadījumā pamatsummas lielāku iemaksa tiks uzskatīta kā pārmaksa, kas sedz arī nākamā mēneša maksājumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *