Nepieciešams ātrais kredīts? Izvēlies gudri!  

Ja radušies neplānoti izdevumi, bet naudas tam nav, labs variants var būt ātrie kredīti.

Pateicoties pieprasījumam, audzis arī piedāvājums – kredītdevēju, kuru sortimentā dažādu apjomu ātrie kredīti, kļūst arvien vairāk. Kredītņēmējam tas dod iespēju izvēlēties labāko risinājumu, taču tas ne vienmēr izrādas viegls uzdevums, jo, lai atrastu, kurš ir labākais aizdevums internetā, jāņem vērā vairākas lietas – piemēram, pieejamā summa, termiņš, uz kuru aizdevums internetā tiek izsniegts,  procentu likme un citi. Tas viss palīdzēs atrast, kurš aizdevums internetā ir situācijai atbilstošākais.

Kredīti internetā pieejami dažādos apmēros, tādēļ kredīti internetā piemēroti gan tad, ja nepieciešamā naudas summa ir ir salīdzinoši maza, gan arī tad, ja līdzekļi nepieciešami vērienīgāku ieceru īstenošanai. Iecienītākie ir tieši īstermiņa kredīti internetā, kas tiek izsniegti dažu simtu eiro apmērā uz vienu mēnesi. Taču, rūpējoties par kredītņēmēju dažādām vajadzībām, tiek nodrošināti arī lielāka apmēra ātrie kredītipat vairāku tūkstošu eiro apmērā.

Uzzini vairāk mājaslapā- https://www.kredits7.lv/!

Ja aktuāls kredīts internetā, svarīgi izvērtēt savu maksātspēju. Jāatceras, ka pieteikuma izskatīšanā vērā tiek ņemts gan ienākumu līmenis, gan arī kredītvēsture. Lai kredīts internetā tiktu izsniegts, kredītvēsturei jābūt pozitīvai. Ne mazāk nozīmīgs faktors ir vecums – katrs kredītdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros aizdevums internetā tiek izsniegts. Pirms noformē kredītu, pārliecinies, ka atbilsti visām kredītdevēja noteiktajām prasībām.

Kredīti internetā pieejami bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu formalitāšu kārtošanas. Viss, kas vajadzīgs – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

SMS kredīts – mūsdienīgs risinājums aizņemtajiem

Lai arī kredīta noformēšana internetā ir salīdzinoši vienkārša, daudzi izmanto arī SMS kredīta sniegtās priekšrocības. SMS kredīts ir lieliska iespēja sev vēlamo aizdevumu noformēt pat bez datora palīdzības – tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Jāņem gan vērā, ka SMS kredīts pieejams sākot ar otro aizņemšanās reizi – vispirms tik un tā jāveic reģistrācija aizdevēja mājaslapā.

Lai saprastu, kurš kredīts internetā ir atbilstošākais, būtiski izvērtēt ne vien piedāvājumus, bet arī aizdevēju darbību. Pārliecinies, ka izvēlētais aizdevējs ir licencēts, kā arī iepazīsties ar citu kredītņēmēju atsauksmēm.

Drošs aizdevējs – Kredits7

Viens no daudzu novērtētiem kredītdevējiem, kā sortimentā ir dažādu apmēru kredīti internetā, ir Kredits7. Kredīts internetā pie Kredits7 tiek izsniegts uz 30 dienām, maksimālās aizdevuma summas – 300 eiro aizdevēja jaunajiem, bet 400 eiro – esošajiem klientiem.

Lai aizdevums internetā pie Kredits7 tiktu izsniegts, jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 65 gadiem. Izskatot pieteikumu, Kredits7 vērtē arī kredītvēsturi un ienākumu līmeni.

Pie Kredits7 arī SMS kredīts. Lai SMS kredīts būtu pieejams, savā lietotāja profilā jānorāda telefona numurs, no kura tiks sūtīta īsziņa, lai pieteiktu aizdevumu.

Ātrie kredīti pie Kredits7 – salīdzinoši ērts risinājums, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tomēr jāielāgo, ka ikviens kredīts internetā ir atbildība, tādēļ aizņemies pārdomāti.