No cik gadiem pieejams kredīts?

krediti onlineDzīvojam laikā, kad neplānotas situācijas rodas diezgan bieži. Nereti tās nozīmē arī papildu izdevumus, tādēļ dažkārt par piemērotu risinājumu var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši vienkāršs veids, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem, jo tas pieejams bez ķīlas un galvojuma. Pateicoties pieprasījumam, palielinājies arī piedāvājums, tāpēc ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem. Ja atbildīsi visiem nosacījumiem, ātrais aizdevums var būt Tavā kontā pat 15 minūšu laikā!

NO CIK GADIEM PIEEJAMS KREDĪTA AIZDEVUMS?

Viena no būtiskākajām niansēm, ko ņem vērā aizdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju kredītus piedāvā no 20 gadu vecuma. Tātad atrast aizdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ielūkoties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti pieejams, tāpēc tā atrašanai vajadzētu nākties tērēt vairāk laika.

Vairāk informācijas – https://www.viasms.lv/lv/blogs/kredits-online!

Vēl viens nozīmīgs kritērijs ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Tātad, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību . Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, nepieciešamības gadījumā jāmeklē citi risinājumi, piemēram, jāaizņemas no draugiem vai radiniekiem.

PIE VIASMS GAN ĪSTERMIŅA AIZDEVUMI, GAN KREDĪTI VĒRIENĪGĀKIEM PLĀNIEM

Šobrīd, kad kredīti online noformējami pie dažādiem aizdevējiem, viegli apjukt plašajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās vajadzības, aizdevējs ViaSMS piedāvā vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja nepieciešams neliels aizdevums, gan arī tad, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalās divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu īstenošanai. Lai arī kāda būtu Tava nepieciešamība, ViaSMS kredīti online var kļūt par lielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tāpēc tie jānoformē pārdomāti.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz pat 700 eiro . Jāatceras, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro vērtībā. Kredītu noformējot otro reizi, varēsi saņemt jau 500 eiro lielu aizdevumu.

Ja aktuāls lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas jāatmaksā trīs mēnešu līdz gada laikā. Būtiski, ka kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Neatkarīgi no tā – nepieciešams īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz ilgāku laiku, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāielāgo, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *