OCTA polise – drošības garants negaidītām situācijām

OCTA apdrošināšana ir valsts noteikta prasība ikvienam auto īpašniekam vai turētājam. Gan dārga, gan lēta OCTA polise jeb auto apdrošināšana nodrošina transportlīdzekļa īpašnieka vai juriduiskā pārvaldnieka civiltiesisko atbildību par ceļu satiksmes negadījumā radītajiem nodarījumiem trešajai personai. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Tas nozīmē, ka arī lēta OCTA sedz izmaksas, ja auto turētājam gadījies tos radīt citiem cilvēkiem vai to kustamajam un nekustamajam īpašumam. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāizmanto ikvienam. Svarīgi, ka auto apdrošināšana ir gan drošs, gan ilgtspējīgs risinājums Tavai labklājībai.

Kas tas ir – OCTA polise un kādēļ tā ir obligāta?

Auto apdrošināšana jeb OCTA polise nav paredzēta automobīļa remondarbiem. Samaksu var saņemt par:

octas var segt evakuāciju no ceļu satiksmes negadījuma norises punkta līdz transportlīdzekļa īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai;

octas sedz ārstēšanos, t.sk. stacionāri, diagnostiku un aprūpi, ārstu izmeklējumus (OCTA šos izdevumus sedz).

Atgādinām, ka auto apdrošināšana jeb OCTA polise var segt arī bojājumus ēkām, būvēm un citiem materiāliem īpašumiem Aicinām atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko jāizmanto ikvienam. Apdrošinātāju mājaslapās atradīsi nepieciešamo info par iespējām “octas kalkulātors”, kas ir tas pats apdrošināšanas kalkulātors.

OCTA apdrošināšana Tavam auto

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai tiktu noslēgta auto apdrošināšana jeb OCTA, nelietots auto pirmkārt reģistrē Latvijā. Nopērciet octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie sertificētiem piegādātājiem, jo izmaksas būs zemākas. Iesakām izmēģināt jauno iespēju “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Ja nepieciešami alternatīvi apdrošināšanas veidi (auto apdrošināšana)), ko piedāvā sertificēti apdrošināšanas brokeri, pēti informāciju to mājaslapās! Nopērc izdevīgu OCTA polisi savam transportlīdzeklim pie zināmām kompānijām un esi pārliecināts, ka visas situācijas var risināt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *