OCTA polise Tavam sirdsmieram un mieram

OCTA (arī octas polise) ir sauszemes transportlīdzekļa turētāju civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (arī auto apdrošināšana). Lēta OCTA polise sedz izmaksas, ko transportlīdzekļa vadītājs ir radījis cita cilvēka dzīvībai un/vai kustamajai mantai ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ. Lēta OCTA apdrošināšana ir obligāti nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kuri ikdienā lieto auto. Tiesības saņemt octas jeb obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (klasiski: auto apdrošināšana) zaudējumu atmaksu ir avārijas laikā traumas guvušajam cietušajam, ja minētasi cilvēks nav negadījuma radītājs (octas segs izmaksas). Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāizmēģina katram. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors.

Uzzini sīkāk – kādos gadījumos OCTA polise nevarēs nosegt izmaksas?

Svarīgi zināt, ka auto apdrošināšana jeb OCTA (auto apdrošināšana jeb OCTA) atlīdzība netiek segta šādos gadījumos:

ja ceļu satiksmes negadījumā vainojamas vairākas personas, nederēs ne dārga, ne lēta OCTA;

ja zaudējumi rodas trešās personas īpašumam, kad notika ceļu satiksmes negadījums (octas neļaus atmaksāt naudu);

ja zaudējumus radījis akmens vai kāds cits svešķermenis, lēta OCTA nebūs risinājums;

ja izmaksas rodas trešajai personai nepārvaramu apstākļu dēļ – octas (auto apdrošināšana) nesniegs gaidīto.

Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Vērts atcerēties, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, kas noderēs katram.

OCTA vienošanos varianti: pamatvienošanās

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai tiktu noslēgta auto apdrošināšana jeb OCTA, jauns auto vispirms reģistrē Latvijā. Iegādājieties octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie zināmiem pārdevējiem, jo tas būs lētāk izdevīgāk. Tāpat var izmantot iespējas “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Pieredzējuši apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji nodrošina ne tikai izdevīgas OCTA polises, bet arī klientcentrētu attieksmi un iedziļināšanos klienta vēlmēs, nodrošinot pakalpojumu “auto apdrošināšana”. Uzņēmuma atlīdzību eksperti sniegs saistošas konsultācijas un darīs visu iespējamo, lai radusies ķibele neradītu nozīmīgas problēmas Tavā ikdienā. Piepieto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” tagad!