Octa un Kasko – pērc ērti internetā

Kad ar savu spēkratu vēlies pilnvērtīgi pārvietoties, nepieciešama apdrošināšana. Neskatoties uz to, ka obligāti nepieciešama tikai Octa apdrošināšana, daudzi autovadītāji piesakās arī Kasko polisei.

Octa apdrošināšana jāiegādājas visiem transportlīdzekļu īpašniekiem , kuri ikdienā piedalās ceļu satiksmē. Octa līgumu par ikvienu transporta līdzekli, kas ir ceļu satiksmes dalībnieks, noslēdz tā īpašnieks. Ja īpašnieks transportlīdzekli dod lietot citai personai, apdrošināšanu kārto spēkrata izmantotājs.

Octa polises būtiskākie noteikumi

Ja gadījies izraisīt ceļu satiksmes negadījumu, bojājot otras iesaistītās personas mantu vai veselību – radītos zaudējumus sedz apdrošinātājs, kur iegādāta polise , ne pats avārijas izraisītājs. Ja Octa nav , radītie zaudējumi būs jāatmaksā pašam, – no garantijas fonda atlīdzinās nodarītos zaudējumus un pēc tam pieteiks prasību pret vainīgo.

Octa cietušajai personai atmaksā ne vien materiālos, bet arī nemateriālos zaudējumus (morālo kaitējumu). Atlīdzību limits, ko Octa polise sedz personām izraisītiem zaudējumiem ir 5 000 000 EUR, bet par mantas bojājumu var saņemt līdz 1 000 000 EUR.

Kā veidojas Octa polises cena?

Katrs, kuram vajadzīga auto apdrošināšana, vēlas to noformēt pēc iespējas izdevīgāk. Lai tas veiksmīgi īstenotos, jābūt informētam par kritērijiem, kas ietekmē tās izmaksas – piemēram, automašīnas izlaiduma gads un tā vadītāja vecums.

Kasko papildu drošībai

Kasko apdrošināšana pasargā auto īpašnieku no neparedzētiem izdevumiem gadījumā, ja auto tiek nozagts vai bojāts. Lai arī Kasko apdrošināšana ir nopērkama visa veida transportlīdzekļiem, visbiežāk Kasko polises tiek pirktas vieglajiem auto. Kasko polise atlīdzina zaudējumus pat tad, ja negadījuma izraisīšanā vainīgs pats automašīnas īpašnieks vai vadītājs.
Lai arī Kasko vairumā gadījumu ir brīvprātīga, jāielāgo pērkot automašīnu līzingā, Kasko apdrošināšana ir obligāta .

Kasko un Octa kalkulators ļaus izvēlēties lētāko

Tiem, kuri plāno apdrošināt savu automašīnu, šobrīd iespējas nav tālu jāmeklē. Apdrošināšanas kompāniju ir diezgan daudz, arī sortiments ir vērā ņemams. Labā vēsts ir tā, ka visu saistošo informāciju par labākajiem piedāvājumiem ērti var izlasīt tiešsaistē.

Vēlies noskaidrot Kasko vai Octa polises cenu, taču negribi tam veltīt daudz laika? Izmanto apdrošināšanas kalkulatoru, lai nekavējoties iegūtu informāciju par paredzēto cenu. Ievadi tajā visus vajadzīgos datus, piemēram, polises termiņu un jaunākā autovadītāja vecumu, un uzzini aktuālo informāciju pat nedodoties ārpus mājām.

Lai saprastu, kura Kasko un Octa apdrošināšana patiešām ir Tavam auto piemērotākā, un, kur to iegādāties, iepazīsties ar vairākiem piedāvājumiem, kā arī ņem vērā lietpratēju ieteikumus.

Apdrošināšana Tavam spēkratam – sameklē maciņam draudzīgāko variantu un brauc droši!