PAKLĀJU NOMA JEB PAKLĀJU SERVISS VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ

Mūsdienās katrs uzņēmuma direktors un darbinieks zina, cik nozīmīgs ir uzņēmuma tēls. Tēla veidošanā svarīgs ir viss, sākot ar uzņēmuma reputāciju, iekšējo un ārējo komunikāciju un līdz pat tādām smalkām detaļām kā tīrība un kārtība biroja telpās.

Par beidzamo aspektu palīdzēs rūpēties paklāju serviss Berendsen.lv, kura piedāvājumā ne tikai dažādi paklāji, bet arī higiēnas preces un to serviss.

Iespējams, tieši grīda ir tā, kas visātrāk kļūst netīra, tādēļ gumijas paklājs būs lielisks variants. Berendsen.lv gumijas paklājs būs praktiska izvēle – gumijas paklājs palīdz savākt dažādus netīrumus, pirms tie iekļūst telpās. Turklāt, ja lemsi par labu sadarbībai ar Berendsen.lv, gumijas paklājs regulāri tiks nomainīts pret jaunu – tas ir izdevīgi, ērti un ļoti praktiski! Gumijas paklājs no Berendsen.lv bez šaubām ļaus ekonomēt laiku un līdzekļus, pasargās grīdas segumu no nolietošanās un pilnveidos uzņēmuma kopējo tēlu.

Berendsen.lv piedāvājumā arī dizaina paklāji, kas ikvienai telpai piešķirs īpašu akcentu. Izvēlei ne tikai dažādu krāsu un stilu dizaina paklāji, bet arī iespēja veikt individuālu pasūtījumu un saņemt, piemēram, paklāju ar uzņēmuma logo vai kādu īpašu uzraksti. Jāpiemin, dizaina paklāji pilda arī praktiskas funkcijas – tie ne tikai lieliski izskatās, bet arī ļaus telpas uzturēt lieliskā kārtībā.

Turklāt gumijas paklājs un dizaina paklāji nebūt nav vienīgie nodrošinātie paklāji Rīgā, piedāvājumā arī citi pakalpojumi, piemēram, sarkanais paklājs un kokvilnas paklāji. Ja izvēlēsies sadarboties ar Berendsen.lv, vari rēķināties ar pilnu servisu – paklāji Rīgā tiks piegādāti, regulāri apmainīti un uzkopti. Klientu ērtībām firmas pārstāvji darbojas vairākās pilsētās, tātad pieejami ne vien paklāji Rīgā, bet arī citviet Latvijā. Kvalitatīvi paklāji Rīgā un citviet Latvijā – Tavām ērtībām un komfortam!

HIGIĒNAS PRECES NO BERENDSEN.LV – MODERNS RISINĀJUMS DAŽĀDOS UZŅĒMUMOS

Katru tualetes telpu var padarīt vēl ērtāku un pievilcīgāku,  ieviešot Berendsen.lv higiēnas preces. Šajā produktu klāstā ir putu ziepju dozators, īpašā atkritumu urna sieviešu higiēnas izstrādājumiem, atkaļķošanas līdzeklis, tualetes papīra turētājs, parastās atkritumu tvertnes, roku dezinfekcijas želeja un putas, gaisa atsvaidzinātājs un vēl citas higiēnas preces. Berendsen.lv higiēnas preces iespējams izvēlēties 10 dažādos toņos, bet vēl svarīgāk – visi produkti ir ar antibakteriālu virsmu. Higiēnas preces, to noma un apkalpošanas serviss tiek nodrošināts Rīgā, Ādažos, Carnikavā, Ikšķilē, Inčukalnā, Jelgavā, Jūrmalā, Ķekavā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Salaspilī, Saulkrastos, Siguldā, Vangažos.

Gumijas paklājs un dizaina paklāji, kā arī cita veida paklāji Rīgā un citur Latvijā, higiēnas preces un  citi piedāvājumi lieliem un maziem uzņēmumiem – Berendsen.lv.