Pārtikas higiēnas apmācības 24h diennaktī!

WebapmācībaMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas ikvienam, kurš strādā pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem un citiem .

Ja arī Tev aktuālas minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības iziet ar interneta starpniecību. Tādu opciju nodrošina Webapmaciba.lv. Webapmacība ir lieliska variants tiem, kas nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev ērtā laikā un vietā.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JAU TŪLĪT!

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par pieejamām cenām – 10 EUR. Jāpiemin, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Apmācības noris tiešsaistē un tās noderēs ikvienam, kuram jāievēro pārtikas higiēna.

Kopā ar Webapmacība minimālās higiēnas sertifikāts saņemams ātri. Veic reģistrāciju un sāc mācīties kaut tūlīt! Stājoties darbā kompānijās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās un citur, darbiniekam vajadzīgs iesniegt sertfikātu par apgūtu apmācību.

Lai uzsāktu apmācības, reģistrējies un veic apmācību maksu sev piemērotā bankas saitē (Swedbank, SEB, Nordea) vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai nepieciešamās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pastu 3 darba dienu laikā.

 APMĀCĪBU PROCESS

Webapmacība rūpējas, lai higiēna tiktu apgūta rūpīgi un efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek dotas aptuveni divas stundas laika. Šo divu stundu laikā varēsi veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu atkārtoti,atceries, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Apmācību laikā tiek apgūtas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti , kā arī citas.

 MĀCĪBAS TEVI NEAPMIERINA? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmacība sniedz 100 % garantiju – ja apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērotas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksāšanu.

Izdevīgs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz 90 darbiniekiem – var saņemt labu cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un naudu, šis būs lielisks variants. Kompānija piedāvās izdevīgākas cenas nekā pie līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs piemērota izvēle. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – apgūsti to modernā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, nepieciešams steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *