Piesakies te, aizpildot pieteikumu kredītdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu.

 

Aktuāls aizdevums? Iepazīsties ar nebanku aizdevēju piedāvājumu!

Droši vien lielākā daļa cilvēku atpazīs sevi situācijā, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešama nauda, bet līdz algas dienai vēl ir tālu. Vai nu tie būtu neatliekami pirkumi, kuri nevar gaidīt, vai arī rēķini, kurus jānomaksā nekavējoties. Ne vienmēr sanāk kārtīgi izplānot savu mēneša budžetu, reizēm sanāk iztērēt vairāk naudas nekā cerēts. Un tad rodas situācijas, kad steidzami nepieciešama konkrēta naudas summa. Kā rīkoties ? Viens no parocīgākajiem risinājumiem ir ātrie kredīti, ko piedāvā daudzi kredītdevēji Latvijā.

Ātrais kredīts ir aizdevums, kas var noderēt, ja steidzami nepieciešama nauda, bet no draugiem vai radiem aizņemties nav vēlmes vai arī viņiem liekas naudas vienkārši nav. Šādu kredītu primārais mērķis ir palīdzēt ārkārtas brīžos, piemēram, neatliekami rēķini, vizīte pie ārsta vai vienkārši nedaudz pietrūkst līdz algas dienai.

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts visbiežāk tiek noformēts vērienīgāku ieceru realizēšanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanai vai jaunas datortehnikas iegādei. Tas ļauj plānoto paveikt uzreiz, taču par to maksāt pēc tam. Kā galvenais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumu līmenis, tomēr vienkāršotie aizņemšanās nosacījumi nebūt nenozīmē, ka pret kredīta noformēšanu var izturēties neapdomīgi. Patēriņa kredīts var būt atbilstošs variants vien tad, ja izvērtēti visi iespējamie riski. Pirms tiek pieteikts patēriņa kredīts, pārliecinies, kādas būs tā kopējās izmaksas un izvērtē, kā tas ietekmēs Tavu finansiālo stabilitāti.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītlīnija ir mūsdienīgs aizdevuma veids, kas var šķist noderīgs tiem, kuriem svarīgi, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami , kad vien tas nepieciešams. Tieši to sniedz kredītlīnija – izdevību aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik nepieciešams. Kredītlīnija paredzēta brīžiem, ja vajadzīgi līdzekļi neplānotiem tēriņiem. Būtiskākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir diezgan elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par izmantoto summu – tātad, ja kredītlīnija ir pieteikta, tomēr netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija būtu pieejama, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.
Esi atradis, kura kredītlīnija ir Tavām prasībām piemērotākā? Piesakies te, aizpildot pieteikumu kredītdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu.

Kas vajadzīgs, lai pieteiktos kredītam?

Neatkarīgi no tā – aktuāls īstermiņa ātrais kredīts vai kāds cits aizdevuma veids, pirms tā noformēšanas jāiepazīstas ar tā izsniegšanas nosacījumiem. Bez šaubām, pie dažādiem aizdevējiem tās var atšķirties, taču ir dažas pamatlietas, kas jāpatur prātā allaž. Pirmkārt, pirms tiek noformēts ātrais kredīts, jāiepazīstas ar visiem līguma nosacījumiem. Svarīgi izvērtēt arī savu maksātspēju, nepieciešamo summu un atkmaksas termiņu. Protams, uzmanība jāpievērš arī konkrētā aizdevēja prasībām – uzzini, kāda ir pieejamā aizdevuma summa un no kāda vecuma ātrais kredīts tiek izsniegts.

Īstermiņa ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredītlīnija var noderēt dažādos brīžos, tomēr jāņem vērā, ka tas ir atbildīgs lēmums. Noformē kredītu vien tad, ja esi drošs par savu maksātspēju un iespējām aizdevumu atdot līgumā noteiktajā laikā.