Plaša sortimenta apdrošināšanas opcijas

Rodoties arvien jauniem apdrošināšanas piedāvājumiem, aktuāls palicis jautājums par to, kur tad īsti iegādāties sev vajadzīgos apdrošināsanas pakalpojumus. Gribi iegūt atbildi uz šādu jautājumu? Apmeklē iizi.lv.

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA jeb obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana vajadzīga jebkuram automobilim, kā arī citiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kuri tiek lietoti satiksmē. OCTA polises vari pasūtīt daudzviet, tajā skaitā arī vietnē iizi.lv, kur atradīsi arī visu nepieciešamo informāciju par OCTA polišu darbību. Attiecīgais apdrošināšanas veids darbojas ne tikai Latvijā, bet arī visās pārējās Eiropas Savienības valstīs, kā arī valstīs, kas atrodas EEZ zonā (Norvēģija, Šveice, Islande, Lihtenšteina).

KASKO polise garantē kompensāciju dažāda rakstura situācijās

KASKO apdrošināšana pēc būtības ir brīvprātīga, bet, iegādājoties auto uz līzinga vai kredītā, KASKO ir obligāta prasība. Atšķirībā no OCTA, KASKO apdrošināšana ir daudzveidīgāka, ietverot vairāku situāciju atlīdzību. Ar šo apdrošināšanas polisi saņemsi kompensāciju arī tad, ja Tavs auto tiks apzagts vai nozagts, ja tam tiks nodarīti bojājumi dabas katastrofu iespaidā, kā arī ugunsgrēkos un vēl dažādās situācijās, ar kurām vari iepazīties, apmeklējot mājaslapu iizi.lv.

Iizi.lv saviem klientiem piedāvā vairākas priekšrocības

Iizi.lv ir viena no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, turklāt tā nemitīgi attīstās, rūpējoties par savu klientu labsajūtu. Uzņēmuma mājaslapā atrast spēsi ne vien iespēju iegūt vajadzīgo apdrošināšanu, bet arī visu vajadzīgo informāciju par konkrēto apdrošināšanas veidu, nosacījumiem utt. Iizi.lv piedāvā ne tikai transportlīdzekļu, bet arī ceļojumu, īpašuma un negadījumu apdrošināšanu, tādējādi viss vajadzīgais atrodas vienkopus, atliek vien doties uz vietni iizi.lv!

KASKO kalkulators ļauj uzzināt, kur šo pakalpojumu iegūt visizdevīgāk

KASKO kalkulators ievērojami atvieglos piemērotākās apdrošināšanas atrašanu. Lai izmantotu kalkulatoru, vajadzīgas vien pāris minūtes, norādot nozīmīgāko informāciju par automobili, teiksim, auto reģistrācijas numuru, un, analizējot konkrētos datus, KASKO kalkulators palīdz atrast labāko apdrošināšanas variantu tieši Tavam auto. Iizi.lv pieejamais KASKO kalkulators izceļas ar vienkāršu interfeisu, kā arī kvalitatīvu darbību, tādēļ šim rīkam uzticas arvien plašāks cilvēku skaits.

Cik nozīmīga ir OCTA polise?

Lai arī ir neliela daļa personu, kam liekas, ka OCTA polise nav vajadzīga, patiesībā ir pilnīgi citādāk. Automašīnas vadītājs, kura logu nerotā OCTA polise, var tikt sodīts pēc pilnas programmas – sods sastāvēs no diviem soda punktiem un 85 līdz 120 eiro. Bet, izraisot CSN ar automašīnu, kam trūkst OCTA polise, par radītajiem postījumiem nāksies maksāt no sava maka.

Apdrošināšana katra vēlmēm – tā darbojas iizi.lv! Pārliecinies par to pats!