Rīks papildus naudas iegūšanai – Kredits7

kredīti internetāBrīžos, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu nav iespējams iegūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Abi pakalpojumi būvēti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Gudri zināt: ātrais kredīts internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

Ātrie kredīti ir kļuvuši īpaši zināmi, ņemot vērā jēdzienu “ātrums”, jo reģistrācijas process, pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts internetā” iesniegšana, izskatīšana un lēmuma pieņemšana notiek tikai 15 minūšu laikā. Vērts atcerēties, ka ātrais kredīts var nonākt Jūsu bankas kontā ilgākā periodā, ja tiek lietotas dažādas bankas. Līz ar to atkarībā no banku sakritības, ātrais kredīts tiks pārskaitīts uzreiz un nauda būs Jūsu kontā nekavējoties, bet, ja kredīdevēja bankas konts ir citā bankā, transakcija var aizemt daudz vairāk laika. Atgādinām, ka iesniegumus pakalpojumam “ātrie kredīti” pieņem visu diennakti un bez brīvdienām, bet lēmumu par naudas piešķiršanu tikai darba laikā. Tādēļ ikviens klients tiek aicināts iesniegt iesniegumu kredīdevēja darba laikā, lai ātrie kredīti internetā tik tiešām ātri un bez aiķeršanāš nonāktu Jūsu kontā. Uzzini vairāk šeit!

Pieteikuma iesniegšana aizdevumam „ātrais kredīts”  un tā iegūšana ir ērta un vienkārša

<p>Pēc reģistrācijas tiek veikta Jūsu iesniegtā pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts” novērtēšana, kuras laikā neatkarīgi no aizdevuma veida – ātrais kredīts internetā vai SMS kredīts – kredīdevējiem īpaši svarīga ir šādi norādītie aspekti:

reģistrējoties ievadītās informācijas korektums, pārbaudot, vai bankas konta īpašnieks un kredītņēmējs ir viens un tas pats cilvēks;

Jūsu aktuālās parādsaistības un to vēstures izpēte, un izvērtējums;

ikmēneša ienākumi un to apjoms, aprēķinot ienākumu un izdevumu attiecību (saldo).

Situācijā, ja vēlaties izzināt vairāk par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā kopumā, kā arī par Kredits7 priekšrocībām, iespējām, atmaksas termiņu vai citiem ar aizdevumu jomu saistītiem jautājumiem, sazinieties ar aizdevēju vai izglītojieties paši mājaslapas sadaļā “Viss par kredītu”! Ātrie kredīti internetā palīdzēs atrisināt fiannsiālas dabas problēmas, tādēļ izvēlieties tos, bet atbildīgi! Ieskatieties www.kredits7.lv un piesakaties jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *