Sveikt gaviļnieku vairs nav laikietilpīgi!

escape roomDzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Visērtakais atrisinājums – dāvanu kartes. Ja kādreiz dāvanu kartes pirkāt uz vietas, tad tagad vairums to ir atrodamas online. Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs diezgan dažādi eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu muguru rotās skaists tetovējums!

Vairāk lasi- http://saldus.pilseta24.lv/zina?slug=escape-room-spriedze-un-azarts-izteiksmigas-dekoracijas-9bacf6d83a/1570758!

AIZRAUJOŠI UZDEVUMI JUMS UN JŪSU DRAUGIEM!

                Jūs ziniet cilvēkus, kam patīk spēles, kur “jākustina smadzenes”? Uzdāviniet viņiem ielāgumu uz Escape Room!! Escape Room ir slepena istaba, no kā jāizkļūst, meklējot norādes un cenšoties atrisināt dažādus uzdevumus. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

MŪSDIENĪGS ZĪMĒJUMU TIPS UZ ĀDAS

                Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Tetovējums kalpos kā lieliska skaistuma dāvana gan stiprā, gan skaistā dzimuma pārstāvjiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta citam cilvēkam, ir vērts paturēt prātā, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies augstākas kvalitātes tieši salonā, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis brīvā laika aizpildīšana. Turklāt tetovēšana salonā būs drošāka, jo tur ikviens tetovējums tiek zīmēts, pielietojot perfekti tīrus instrumentus un jaunus materiālus.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī jauniešiem, kas sanieguši sešpadsmit gadu briedumu un tetovējums tiek apstiprināts arī no vecāku puses. Tetovēšana jaunākām personām ir aizliegta.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko cilvēks kāro.

Tetovēšana būs to vērta, ja tetovējums atspoguļos kādas jubilāra vērtības. Iespējams, variet viņam vai viņai papildus ieteikt kādu labu ideju, lai tetovējums patiktu visu mūžu?

IZCILA IESPĒJA ATRAISĪT SAVU KREATIVITĀTI

                Tetovēšana nav tas, ko meklējat? Nekas, jo pastāv arī citi, pilnīgi pretēji dāvanu varianti. Viens no tiem – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir praktiskas mācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā pielietot krāsas un vairāku materiālu detaļas, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi ilgst trīs stundas un notiek Rīgā.

IENĀCIET ŠINĪ “IDEJU LĀDĒ” JAU ŠODIEN!

                Dāvanu kartes ir firmas DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan Escape Room pārbaudījumi, gan dekupāžas kursi ir ērti nosūtāmas dāvanas Jūsu tuvajiem gaviļniekiem! Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā tūkstots dāvanu idejām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *