SVEŠVALODA – VĒRTĪGS IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Ja vajadzētu uzskaitīt populārākos tālākizglītības veidus, tad viens no tiem noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatots iemesls, jo mūsdienās pasaule kļūst aizvien “mazāka” un dažādos kontinentos dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki.

Spēja runāt svešvalodā ir cienīta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā plašu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss vajadzīgais gan tad, kad izlemsiet iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar Latvijā populārākajiem valodu pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – ATSAUCĪGS UN ELASTĪGS
Informācijas tehnoloģijas, autobūve, finanses, nekustamie īpašumi, mežsaimniecība, sociālo tīklu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas iespējams? Valodu centra komandas dalībnieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādu veidu rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, seriālu dublēšanu. Lai garantētu teicamu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI INDIVIDUĀLĀM VAJADZĪBĀM
Angļu valodas kursi ir vieni no biežāk apmeklētajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki grib iemācīties runāt bez aizķeršanās, rakstīt bez gramatikas kļūdām un spēt bez mulsuma sarunāties ar ārzemniekiem. Ja neesat drošs par savu angļu valodas zināšanu līmeni, ieskatieties www.skrivanek.lv, kur publicēts angļu valodas tests. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” vidē. Angļu valodas kursi ir izstrādāti atšķirīgām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, kuru vidū neaizmirstamas bērnu vasaras nometnes.
BĒRNU VASARAS NOMETNES, KAS SAJŪSMINA UN AIZRAUJ
Ir vieta, kur noderīgas zināšanas apvienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu vasaras nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu vasaras nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un zinošiem vietējiem pedagogiem, tiek pieaicināti arī ārzemju viespasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu vasaras nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI SACĪTO SAPRASTU IKVIENS
Vai esat piedalījies lielā pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Lai saziņu padarītu ērtāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu klāstā ir konferenču tulkošana, ko veic pieredzējuši tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc uzņēmums piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – vietnē “Skype”.
Vai Jums gadās apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar svešvalodu? Lūdziet palīdzību “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan apgūt svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.