Ugunsdzēsības inventārs uzņēmumam- FNserviss.lv

ugunsdzēsības inventārsUgundrošība ir ļoti svarīgs faktors katrā uzņēmumā. Par to efektīvi parūpēties palīdz profesionāļi – FN-Serviss. Tas ir uzņēmums, kā piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits un ugunsdzēsības inventārs. Parūpēties par drošību palīdzēs dažādi ugunsdrošības pakalpojumi – ne tikai ugunsdzēsības inventārs un ugunsdrošības audits, bet arī dažāda veida signalizācijas.

Ikvienam uzņēmumam nepieciešami savi ugunsdrošības pakalpojumi, tāpēc Fn-Serviss veido un veic tieši konkrētā uzņēmuma darbības specifikai atbilstošākos pasākumus. Lai to paveiktu, nepieciešams ugunsdrošības audits, par kuru arī efektīvi gādās FN-Serviss. Lai arī likums nosaka, ka risku novērtēšanu var veikt uzņēmuma vadītājs vai viņa izraudzīts speciālists, tomēr daudzi izvēlas uzticēties kompetentai institūcijai, jo ir pārliecināti, ka tādā veidā ugunsdrošības audits ir efektīvāks – speciālisti precīzi spēj noteikt iespējamos ugunsgrēka riskus un sniegt labākos risinājumus.

LIELS UGUNSDZĒSĪBAS APARĀTU APKALPOŠANAS TĪKLS

FN-Serviss nodrošinātais ugunsdzēsības audits nosaka arī, kādā stāvoklī ir ugunsdzēsības inventārs, kā arī iesaka, kāds ugunsdzēsības inventārs ir atbilstošākais konkrētajā uzņēmumā. Pie FN-Serviss iegādājams dažāda veida ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāti. Tiek veikta arī to apkope.

FN-Serviss sortimentā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī dažādas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no lētākajām. Jāpiemin, ka šāda veida sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota telpās, kur neuzturas daudz cilvēku, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.

NE VIEN DROŠĪBAS RISINĀJUMI, BET ARĪ AKREDITĒTS MĀCĪBCENTRS

FN-Serviss ir lielisks variants arī tad, ja nepieciešamas signalizācijas. Piedāvājumā vairāku veidu automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas – piemēram, Konvencionālā signalizācijas sistēma un Adrešu signalizācijas sistēma. Konvencionālās jeb analogās signalizācijas sistēmas piemērotas uzstādīšanai mazos objektos, savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas piemērotas lielākos objektos, piemēram, lielveikalos. Nepieciešamības gadījumā FN-Serviss komanda sniedz konsultācijas, lai ieteiktu labākās signalizācijas tieši Tavam uzņēmumam.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem nodrošinātu labākās zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, apliecina tas, ka centrs ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

Ja vajadzīgi efektīvi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits, apskati FN-Serviss piedāvājumu. Turpat arī akreditēts mācībcentrs, kas sniedz apmācības drošības jautājumos. Uzņēmuma piedāvājumu klāstā arī vides aizsardzības un darba drošības pasākumi. Kopā ar FN-Serviss droša vide lielos un mazos uzņēmumos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *