Vajadzīgs dūmu detektors?

lejupielāde (1)Tie, kuriem, veicot darba pienākumus, nepieciešams darba apģērbs, zina, cik būtiski ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja interesē, kur iegādājams darba apģērbs, kas atbilst tieši Tavām prasībām, ieskaties FNServiss.lv piedāvājumā, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba ražīgumu, pasargāt no traumām un rada pozitīvu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv piedāvātais darba apģērbs.

FNServiss.lv piedāvājumu klāstā ne vien darba apģērbs, bet arī cita veida pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošība un darba drošība. Tās ir būtiskas katrā uzņēmumā. Svarīgi, lai viss būtu atbilstoši normatīvajiem aktiem – to uzrauga valsts darba inspekcija. Šo uzdevumu visvienkāršāk paveikt, izvēloties FNServiss – tad arī darba inspekcija būs apmierināta. Kā zināms, ugunsdrošība ir svarīgs faktors katrā uzņēmumā, tāpēc par to jāgādā laikus. FNServiss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas, tai skaitā arī dūmu detektors, kas brīdinās par tuvojošos nelaimi. Izvēlei vairāku veidu ierīces, tādēļ būs, no kā izvēlēties. Turklāt ikviens dūmu detektors ir vienkārši nopērkams – tikai jāapmeklē uzņēmuma mājas lapu un izvēlēties sev vēlamo risinājumu.

Tāpat piedāvājumā arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana , kā arī dažādas citas iespējas. Uzņēmumā strādā speciālisti, kuri vienmēr palīdzēs atrast, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī dos padomus, ja nepieciešams cits aprīkojums.

FNSERVISS.LV SNIEDZ PAKALPOJUMUS ARĪ DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS SFĒRĀ

Vēl viena joma, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir ļoti nozīmīga, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību velta savu darbinieku labsajūtai un drošībai, var lepoties ar augstākiem rezultātiem biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī noalgot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šo pakalpojumu piedāvā arī FNServiss, kas izveidos darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, ja iesaistīsies valsts darba inspekcija.

Fnserviss.lv rūpējas arī par vides aizsardzību, piedāvājot ērti nopirkt absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt    preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi, un nepieļaut vai samazināt iespējamo kaitējumu tai.

FNServiss – viens no vadošajiem savas jomas speciālistiem Baltijā, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu atvērto komunikāciju spēj piedāvāt mūsdienīgus un efektīvus drošības risinājumus.

Fnserviss.lv  – efektīvi risinājumi lieliem un maziem uzņēmumiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī cita veida piedāvājumi ļaus parūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizīti plāno darba inspekcija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *