Vērts atcerēties: ātrais kredīts internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

Brīžos, kad ir nepieciešami ārējie finanšu līdzekļi un naudu ir neiespējami dabūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Tie būvēti tā, lai Jūs konfidenciāli un bez rezonanses iegūtu nepieciešamo.

Jāatcerās, ka ātrie aizdevumi ir tikai pagaidu risinājums negaidītām finansiālām problēmām, tādēļ ātrie kredīti kādi citi aizdevumi nevar tikt izmantoti kā pastāvīgu ienākumu avots. Minēto aspektu ir būtiski ņemt vērā, jo ātrajiem aizdevumiem ir saistoši piešķiršanas nosacījumi un saņemšanas iespējas. Kā paņemt kredītu uzzini mājaslapā!Lai ātrais kredīts internetā un citi ātrie kredīti palīdzētu risināt Jūsu finansiālās grūtības, Kredits7 piedāvā šādus aizdevumu veidus:

dažu dienu termia ātrais kredīts un zināmie ātrie kredīti internetā – noderēs moderno tehnoloģiju cienītājiem, kas dzīvo tālu no bankas;

ātrais kredīts internetā bez ķīlas – atbilstoša izvēle, ja nav iespējas aizņēmumu garantēt ar savu īpašumu.

Tāpat, izvēloties aizdevumu pie Kredits7, Jūs neriskējat ar savu īpašumu, jo ātrie kredīti ir pieejami bez nosacījuma garantēt tos ar savu īpašumu.

„Ātrais kredīts” – aizdevums, kas jāatdod laikā: izvērtējiet savas iespējas atmaksāt to

<p>Līdz ar reģistrācijas noslēgšanu, tiek veikta Jūsu iesniegtā pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts” izvērtēšana, kad tiek pārskatīta visa Jūsu iesniegtā infromācija neatkarīgi no vēlamā kredīta formas – ātrais kredīts internetā vai SMS kredīts – kredīdevējiem īpaši svarīga ir šādi norādītie aspekti:

iesniedzot pieteikumu norādītās informācijas patiesums, nepeiciešamības gadījumā to pārbaudot;

Jūsu aktuālās parādsaistības un to vēstures izpēte, un izvērtējums;

ikmēneša ienākumi un to apjoms, aprēķinot ienākumu un izdevumu attiecību (saldo).

Ņemot vērā, ka strauji mainās un attīstās komunikācijas iespējas, jebkuru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konsultantiem elektroniskā veidā vai zvanot. Sazinoties ar klientu apkalpošanas speciāliestiem, Jūs saņemsiet atbildi uz jautajumu, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī sniegs vērtīgus padomus piemērotākā kredīta veida izvēlei. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!