Virtuves dvieļi, ziepju dozatori un cits aprīkojums

virtuves dvieļiIkviens no mums vēlas dzīvot un strādāt labiekārtotā vidē, taču telpu uzturēšana bieži vien prasa ne mazums pūļu. Tiem, kuri grib gādāt par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderīgi būs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen ir noderīgs dažādiem uzņēmumiem, tur pieejami vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts moderns tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks risinājums publiskās telpās. Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI  NO BERENDSEN – EFEKTĪVI UN DROŠI

Vēl viena tualetes telpā nepieciešama lieta – gaisa atsvaidzinātāji. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji likvidē smakas un nodrošina patīkamu smaržu tualetes telpā visas dienas garumā. Pieejami trīs aromātu veidi. Aromāta pielāgojams telpas lielumam. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji, salīdzinājumā ar parastajiem atsvaidzinātājiem, nezaudē aromāta stiprumu līdz pat lietošanas beigām. Gaisa atsvaidzinātāji sniedz nemainīgu aromātu visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāju lietošanas periodā. Gaisa atsvaidzinātāji paredz, ka ar vienu pietiek 30 kvadrātmetru platībai.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto tualetes birste, tiek ietaupīts kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāpasūta jaunas tvertnes – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir optimāls variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt birstei ir mūsdienīgs dizains, kas   iederas katrā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES KVALITĀTI

Berendsen piedāvājumā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – kvalitatīvi un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas kopējās izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties sortimentā un izvēlies – Berendsen piedāvātie virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen nodrošina arī maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus . Ar šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan naudu, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, nebūs jāuztraucas par to tīrību.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi un citi efektīvi risinājumi Tava uzņēmuma vajadzībām. Padari vieglāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *