Xnet.lv lēti biroja krēsli

biroja krēsli

BĒRNU GULTAS MAZAJIEM UN DAUDZ KAS CITS VISAI ĢIMENEI

Ja vien Tu neesi cilvēks, kas nepārtraukti ir ceļā ar mugursomu, tad arī Tev noderēs tāda furnitūra, kā biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti vai citas bērnu mēbeles, lai katra aizvadītā diena priecētu arī iekštelpās. Kas tās ir? Kam tās vajadzīgas? Kur tās izvēlēties? Tas viss turpmākā tekstā!

STILĪGI UN IETILPĪGI DRĒBJU SKAPJI

Kam gan mājās nav drēbju skapji, vai ne? Tieši tā! Drēbes bez putekļiem, bez saburznītām piedurknēm – tādas tās palīdz uzturēt kārtīgi un plaši drēbju skapji ar pakaramajiem. Lielākoties drēbju skapji ir aprīkoti ne tikai ar pakaramajiem, bet arī lādēm, spoguļiem un atvilktnēm.

TAVĀM ATVASĒM NODERĒS BĒRNU MĒBELES!

Ir pienācis laiks iegādāties bērnu mēbeles? Bērnu mēbeles mantu glabāšanai un fototapetes telpu labiekārtošanai – tas viss internetā! Kādas bērnu mēbeles ir nepieciešamas Tavai ģimenei? Varbūt gultas? Par tām sīkāk tālāk!

IZVELKAMAS UN SALIEKAMAS BĒRNU GULTAS DAŽĀDA VECUMA BĒRNIEM

Bērniem ir jāguļ vidēji ilgāk nekā pieaugušajiem, tāpēc bērnu gultas ir īpaši būtiska mēbele Tava bērna guļamistabā! Lai arī cik Tavam bērnam būtu gadi, Tu vari atrast visādas bērnu gultas no dažādiem materiāliem. Piemēram, bērnu gultas zīdaiņiem vai divstāvu gultas diviem bērniem.

PLAUKTI UN DOKUMENTU SKAPJI

Plaukti ir mēbele ar iespējams visvienkāršāko konstrukciju. Tomēr plaukti izceļas arī ar to īpašo funkcionalitāti. Gan metāla plaukti, gan koka plaukti būtiski ietaupa platību dažādās telpās. Plaukti ir lielisks risinājums visa veida telpām:
Plaukti ēdamtelpā piederumu novietošanai;
Plaukti tualetēs salvešu ruļļa novietošanai;
Plaukti guļamistabās priekš modinātāja un lampas un tā tālāk.
Pats labākais, ka plaukti ir ļoti vienkārši pārvietojami – atliek tikai pārskrūvēt dažas skrūvītes.

STŪRA UN SIENAS DATORGALDI

Labi vai slikti, bet datorgaldi ieņem nozīmīgu lomu daudzu cilvēku ikdienā! Kāpēc? Jo šodien ir virtuālās pasaules laikmets, līdz ar to regulāri jāizmanto datorgaldi ar portatīvo vai stacionāro datoru. Kā jau lielākā daļa lietu, arī datorgaldi tiek ražoti dažādām vajadzībām, piemēram:
Datorgaldi skolas telpām;
Specifiski datorgaldi IT uzņēmumiem;
Atbilstoši datorgaldi bērnu istabām;
Datorgaldi universitātēm un pasniedzējiem;
Datorgaldi ar plauktiem, atvilktnēm un klaviertūras paliktni.
Datorgaldi nav pilnīgi bez ergonomiska biroja krēsla, pareizi?

KLASISKIE UN ERGONOMISKIE BIROJA KRĒSLI

Tev ir svarīga Tava, kolēģu vai bērnu veselība? Tad lēti biroja krēsli ir iespējams labākais prikums, ko vari veikt jau šodien! Biroja krēsli spēlē lielu lomu saistībā ar muguras veselību un kopējo ķermeņa staltumu. Protams, ja ir nepieciešams organizēt konferences, tad ir pieejami arī vienkāršie biroju krēsli apmeklētājiem.

MĒBELES IR TIKAI MAZA DAĻA NO PLAŠĀ PRODUKTU KLĀSTA, KO VARI IEGĀDĀTIES IEKŠ XNET.LV!

Simtiem dažādu modeļu biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti un bērnu mēbeles tikai dažu sekunžu attālumā – iekš internetveikala Xnet.lv! Uzticams serviss un lieliski piedāvājumi jau vairāk nekā 10 gadus!

Ienāc www.xnet.lv un izvēlies vislabākās preces jau šodien!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *